fbpx

Спростування безглуздих чуток: чи можна в Facebook перевірити акаунт словом BFF

У Facebook користувачі почали масово писати в коментарях абревіатуру BFF. Мовляв, якщо букви позеленіють, то акаунт захищений надійно. Якщо ж червоним – є проблеми.

З’ясувалося, що ці три букви взагалі не визначають захищеність акаунта. А BFF – це абревіатура від best friends forever. Про це пише ТСН.

Фразами про перевірку акаунта користувачі соцмережі просто жартують і збирають у коментарях “найкращих друзів назавжди”. Водночас систему легко обіграти (і розіграти довірливих друзів), якщо букву В написати кирилицею, а FF – латиницею. У такому випадку система не розпізнає слово і не виділить його зеленим.

Слово ж виділяється зеленим просто тому, що воно входить до списку фраз-тригерів Facebook Delight, які завжди виділяються особливим кольором у постах і коментарях, а під час натискання на них грає спеціальна анімація (літають повітряні кульки, сердечка тощо). Наприклад, під час натискання на BFF дві долоні “дають п’ять”.

Читайте також: Дворічний малюк заблокував iPhone мами на 47 років

Список російських слів, які виділяються різними кольорами і під час наведення курсора на які грають різні анімації, включає, в тому числі, такі фрази: “мои поздравления”, “поздравляем”, “поздравляю”, “я люблю тебя”, “я люблю вас”. Серед англомовних слів і фраз – you’re the best, best wishes, you got this, rad, congratulations.

You cannot copy content of this page