fbpx

Став відомий перелік сайтів які пропонують заборонити в Україні

У Міністерстві інформаційної політики України готують новий (третій) перелік сайтів, які відомство пропонує заборонити.

Читайте також: «Татко, рятуй мене …». Аби забрати дитину встановив приховану камеру

Новий перелік сайтів, які містять інформацію, заборонену до поширення нормами українського законодавства, готує спеціальна робоча група з моніторингу при Мінінформполітики.

“Щодо третього переліку інтернет-ресурсів, які містять інформацію, що має ознаки такої, яка порушує законодавство України, відзначаємо, що наразі робоча група в поточному режимі збирає інформацію про аналогічні ресурси”, – йдеться у відповіді міністерства.

Водночас зазначають, що нині оновлений перелік ще не подавали.

Зазначимо, 19 червня 2017 року Мінінформполітики оприлюднило перелік із 20 сайтів, рекомендованих для заборони в Україні. Той список містив, зокрема, сайти: «Російська весна», «Новоросія», «Антифашист», «Антимайдан», «Політнавігатор» та низку інших ресурсів.

У квітні поточного року, Мінінформполітики направило до СБУ новий (другий) перелік із 21 сайта, рекомендованого для заборони в Україні.

До того переліку увійшли: dan-news.info, admin-gorlovka.ru, dnr24.su, gorlovka.today, golospravdy.com, s-narodom.ru, politnavigator.net, riafan.ru, dnr-hotline.ru, genocid.net, miaistok.su, dnr24.com, republic-tv.ru, ruskline.ru, dnipress.com, kianews24.ru, c-eho.info, crimea.ria.ru, c-inform.info, komtv.org і gazetacrimea.ru.

Джерело

You cannot copy content of this page