fbpx

Супер спосіб зберігання помідорів круглий рік!

Як правильно зберігати помідори?

Як тільки починається збір врожаю, перед садівниками і городниками постає питання: як зберегти плоди, щоб вони залишалися смачними довгий час і при цьому не займали багато місця? Звичайно, в першу чергу господині займаються зимовими заготовками. Крім цього, хочеться зберегти ті ж томати свіжими, наскільки це можливо, щоб взимку додавати їх в салати, соуси, другі страви і т. д.

Пропонуємо вам подивитися і взяти на замітку незвичайний і в той же час дуже простий спосіб зберігання томатів круглий рік – вакуумна заморозка. Погодьтеся, набагато корисніше і простіше дістати свої томати з морозилки, ніж купувати «пластикові» плоди взимку в магазині.

Вакуумна заморозка овочів на зиму

Таким чином можна заморожувати цільні томати або порізані на шматочки. Цей спосіб дозволяє не займати багато місця в морозильній камері, оскільки упаковка з томатами виходить компактна і плоска. Навіть в невелику морозилку поміщається дуже багато упаковок.

Читайте також: Голубці я просто обожнюю і роблю так щороку! Взимку завжди під рукою – заготовляємо листя для голубців!

Отже, слід взяти щільний поліетиленовий пакет (звичайний або спеціальний, для заморозки) і підготувати томати (будь-якого сорту). Далі потрібно укласти їх в один ряд. Взяти звичайну пластикову трубочку, витягнути все повітря з пакету і зав’язати. Збережені таким чином томати дуже компактні і довго зберігаються в морозилці, не займаючи багато місця.

Детальніше про такий спосіб зберігання томатів дивіться у відео нижче!

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page