fbpx
Без категорії
Супрун розповіла про те, що має лежати в аптечці кожного українця під час воєнного стану

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про те, що має лежати в аптечці кожного українця під час воєнного стану.

“Доки є вільний час на вихідних — перевірте вашу особисту аптечку. Вона має бути укомплектована відповідно до ваших потреб та містити лише препарати, у яких не вийшов термін придатності”, – написала Супрун на своїй сторінці в соцмережі Facebook, інформує “intermarium.news”.

Щоб бути готовим до будь-якої ситуації, “Захист Патріотів” підготували базовий набір, який має увійти до аптечки кожного:

– 2 пари рукавичок

–  клапан з плівкою для проведення штучного дихання

 – засоби для зупинки кровотечі — турнікет, кровоспинний бинт з гемостатичним засобом

– марлеві серветки різних розмірів

– бинти марлеві нестерильні

 – еластичні бинти з можливістю фіксації

 – пластирі різних розмірів

 – термоковдра

 – атравматичні ножиці для того, щоб мати можливість розрізати одяг на потерпілому

 – велика хустина, якою можна зафіксувати кінцівку постраждалого

 – антисептичні засоби – дезінфікуючий засіб для рук, спиртові серветки

– жилет зі світловідбиваючими елементами, ліхтарик, маркер

“Мати правильно зібрану аптечку — важливо. Ще важливіше — навчитися надавати домедичну допомогу. Дуже раджу кожному пройти такий курс. Вміння, які ви отримаєте, можуть стати вирішальними для вашого життя або життя людей, що поруч. Без них жодна аптечка не допоможе.

У світі немає системи охорони здоров’я, яка здатна надати спеціально навчених працівників у перші хвилини надзвичайної ситуації. Навички правильно надавати допомогу та правильно зібрана аптечка — це ваша інвестиція в життя”, —додала Супрун.

Читайте також: За тиждень до “референдуму”: Вокарчук оприлюднив деталі невідомої раніше історії про поїздку до Криму напередодні окупації

You cannot copy content of this page