fbpx
Історії з життя
Свекруха забрала все. Навіть останню картоплю.

Прийшла сьогодні до мене сусідка. Засмучена. Бентежачись, попросила позичити 1000 грн. до зарплати. Що так раптом не знаю, ніколи ще не зичила.

Вирішила дізнатися, що трапилося. А як ще дізнатися як не за чашкою чаю. Посадила на кухні і почала розпитувати.

Після невеликих умовлянь, сусідка розслабилася і розповіла ситуацію, в яку потрапила.

Сусідка з чоловіком і двома дітьми жили разом. Через якийсь час, чоловік захотів, щоб тато і мама жили поруч з ним, і перевіз батьків до себе в місто з села.

До слова сказати, квартира, в якій вони жили, належала сусідці, купила вона її ще до шлюбу. Але жінка так сильно любила свого чоловіка, що миттю погодилася з ідеєю покликати жити його маму і тата разом з ними.

Вона мріяла про те, що свекруха буде допомагати по господарству, стежити за дітьми, коли вони з чоловіком на роботі. Але не тут то було. Свекруха допомагати по дому відмовилася відразу: «А чого це я ще в чужому домі буду до плити торкатися.

Ось покликали, годуєте, і доглядайте ». А ще й докоряла сусідці за те, що вона, на думку свекрухи, за чоловіком (сином свекрухи) погано доглядає, що працювати довго дозволяє. Свекруха нічого не робила, тільки лежала в своїй кімнаті, і кожен день виходила скаржитися на невістку бабусям, що сидить на лавочках біля під’їзду.

Жили вони разом кілька років, лаялися, мирилися. Терпіла моя сусідка своїх свекрів довго. Ну а що? Батьки чоловіка. Треба поважати.

Але після одного разу, коли свекруха влаштувала черговий фінт, не витримала і запропонувала своєму чоловікові продати будиночок свекрів в селі і використати гроші як початковий внесок за квартиру, в яку поїхали б свекри. Вже дуже сильно її напружувало сусідство з ними. Чоловік, трохи подумавши, погодився. А ось свекрусі така ідея не сподобалася. І з того самого моменту стала вона своїй невістці пакостити. То пачку перцю висипле в суп, зварений невісткою, то молоко розіллє і не прибере.

І в один прекрасний момент трапився у сусідки нервовий зрив. Вона стала кричати на свекрів, щоб забиралися з її будинку, щоб ноги їх більше не було в її квартирі, щоб забирались в світ за очі.

А свекруха, мабуть, цього і чекала. Ну як же ситуацією не скористатися?

І поки невістка після зриву відходила, гуляла на свіжому повітрі, свекруха найняла машину і вивезла з квартири деякі меблі і техніку, а найголовніше вона взяла всі продукти з холодильника і останній мішок картоплі, буквально вчора куплений її сином. Все підчистила. Навіть про дітей, своїх онуків, не подумала. Примудрилася провернути це за декілька годин, точно готувалася.

Прийшла моя сусідка додому, а там … І в холодильнику пусто, і дітей годувати нічим і як на зло до зарплати кілька днів. А чоловік що? Чоловік. Винним поглядом дивиться і каже: «ну мама сказала, що ці речі мої, значить і її»

Читайте також: Притча, яку варто прочитати кожному чоловікові!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page
facebook