fbpx
Історії з життя
Син зустрічається з мажорочкою, а у неї запити такі, що довелося закинути тренування. Олег намагається десь підзаробити їй на дорогі дрібнички. А у мене зарплата десять тисяч

Синові 20 років, вчиться на юриста, займається боротьбою. Я виховувала його одна, чоловіка не стало вісім років тому. Намагалася дати хлопчикові все необхідне, працювала цілодобово, щоб він ні в чому не відчував потреби.

Зараз стало трохи легше – син вчиться на державному відділенні, підробляє діловодом в адвокатській конторі. Ще зі школи він зустрічався з дівчинкою, своєю однокласницею, я навіть вже уявляла її своєю невісткою.

Пів року тому вони розлучилися, спочатку він не говорив, з якої причини, а потім з’ясувалося – закохався в іншу. Спочатку він від мене її приховував, і зараз я розумію чому.

Син закохався в дівчину з дуже багатої сім’ї. Дівчинка непроста. Навчається на паралельному курсі, у тата автосалон. Вся така красуня випещена, айфони міняє як рукавички, на бензин, напевно, витрачає грошей більше, ніж вся моя зарплата. Син тягнеться з усіх сил, щоб їй відповідати, закинув тренування, все намагається десь підзаробити їй на дорогі дрібнички. Додому до нас він її не запрошує, мабуть, соромиться обстановки і мами-простушки з зарплатою 10 тисяч.

Я втручатися не хочу, хоча сина дуже шкода – не її поля ягода. Якщо чесно, мрію, щоб ця Барбі швидше знайшла собі хлопця зі свого оточення і відстала від мого сина.

Галина, 44 роки.

Фото – pixabay.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page