fbpx

Три поради для процвітання кожному знаку Зодіаку від єврейського мудреця

Кожній людині звичайно ж хочеться, щоб її гаманець був завжди наповнений і можна було собі дозволити практично будь-яку покупку.

Але щоб це втілилося в життя, необхідно дотримуватися певних правил і порад. Яких саме? Про це розкажуть єврейські мудреці, які знають толк в грошах.

Овен. До грошей Овен ставиться спокійно, вони для нього – не самоціль, а лише засіб, що допомагає йому в досягненні своїх цілей. Рівне ставлення Овна до грошей найкраще ілюструє той факт, що, вибираючи між славою і грошима, він майже напевно вибере славу. Втім, кар’єрні напрямки Овна позначаються і на його фінансовому благополуччі. Овен вміє не тільки добре працювати, а й добре заробляти.

Пам’ятай: Якщо пропали, загублені або вкрадені гроші, мудрі євреї говорять: «Спасибі, Господи, що взяв грошима!»

Роби: Адам – ​​перший щасливчик, тому що не мав тещі.

Прислухайся: Якщо проблему можна вирішити за гроші, це не проблема, це витрати.

Телець. Телець – дуже грошовий і цілеспрямований знак Зодіаку. Добробут і власність стоять у Тельця на одному з перших місць. У житті для нього дуже важливі достаток, комфорт та зручність, і рано чи пізно він цієї мети доб’ється, зібравши чималий капітал. Ставши власником солідного статку, що дістався йому нелегкою працею, Телець не схильний кидати гроші на вітер. Він не скупердяй, але розважливий і завжди витрачає гроші з розумом.

Пам’ятай: Бог дав людині два вуха і один рот, щоб вона більше слухала і менше говорила.

Роби: І вбереже тебе Бог від поганих жінок, від хороших рятуйся сам!

Прислухайся: Увійшло вино – вийшла таємниця.

Близнюки. До грошей Близнюки, як і до всього іншого в їх житті, відносяться в залежності від свого мінливого настрою. Самі по собі гроші для них – не самоціль, але вони дають їм відчуття свободи і можливості задовольняти свою вічну тягу до новизни: подорожувати, пробувати нові страви, робити покупки. Залежно від настрою, Близнюки можуть то кидатися грошима на вітер, здійснюючи безглузді витрати, то економити кожну копійку. Втім, останнє буває з ними набагато рідше.

Пам’ятай: Бог не може бути всюди одночасно – тому він створив матерів.

Роби: Не будь солодкий – інакше тебе з’їдять. Не будь гіркий – інакше тебе виплюнуть.

Прислухайся: Всі скаржаться на відсутність грошей, а на відсутність розуму – ніхто.

Pак. Pак – дуже ощадливий і тому дуже грошовий знак Зодіаку. Він не ставить собі за мету накопичити гроші для того, щоб потім вести розкішне життя. Гроші в його розумінні – це запас, страховка, яка обов’язково повинна зберігатися у нього на чорний день. Правда, в створенні цієї страховки Pак частенько захоплюється і втрачає будь-яке почуття міри, так що його ощадливість в побуті починає межувати зі скупістю.

Так чи інакше, але завдяки своїй завбачливості, Pак згодом стає володарем досить солідних грошових коштів. При цьому можете бути впевнені, що він вибрав для своїх заощаджень найнадійніший спосіб зберігання, і ніякі кризи йому не страшні!

Пам’ятай: Бійся цапа спереду, коня – ззаду, дурня – з усіх боків.

Роби: Знання багато місця не займають.

Прислухайся: Гість і риба через три дня починають тхнути.

Лев. Лев – максималіст, і в ставленні до грошей він також не схильний знати міри, як і в усьому іншому. Він любить жити на широку ногу, одягатися в дорогий одяг, їздити на машині останньої моделі. Зазвичай будинок Льва – це зразок витонченості і аж ніяк не скромної розкоші, а його численні друзі і знайомі знають, що завжди можуть взяти у нього в борг кругленьку суму. І це при тому, що фінанси Лева аж ніяк не безмежні, і його звичка кидатися грошима може час від часу ставити його мало не на межу злиднів! Втім, енергійний Лев зазвичай швидко знаходить спосіб поправити справи, щоб і далі ні в чому собі не відмовляти.

Пам’ятай: Якщо не хочеш, щоб тобі сіли на шию, не кланяйся низько.

Роби: Вибираючи з двох бід, песиміст вибере обидві.

Прислухайся: Глухий чув, як німий розповідав, що сліпий бачив, як кульгавий швидко-швидко втік.

Діва. У відносинах до грошей Діви вкрай ощадливі. Все в житті дається їм насилу, тому вони добре знають ціну кожній копійці. Крім того, ставлення Діви до життя не передбачає носіння «рожевих окулярів»: вона тверезо дивиться на світ і розуміє, що від бідності не застрахований ніхто, а сподіватися можна лише на себе. Саме тому в побуті Діва здатна відмовляти собі навіть в малому, аби відкласти на «чорний день» солідний недоторканний запас. Навіть якщо на Діву звалиться величезний спадок, можете бути впевнені в тому, що вона і далі буде витрачати гроші економно, обмірковуючи кожен крок. Втім, Діву ні в якому разі не можна назвати жадібною: вона ощадлива, але жаліслива, і в разі потреби охоче допоможе грошима близькій людині.

Пам’ятай: Бог захищає бідняків, щонайменше, від гріхів дороговартісних.

Роби: Якби благодійність нічого не коштувала – всі б були філантропами.

Прислухайся: Коли стара діва виходить заміж, вона тут же перетворюється на молоду дружину.

Терези. У ставленні до грошей Терези часто поводяться неоднозначно. Залежно від примх свого мінливого настрою, вони можуть то виявляти зайву ощадливість, то робити невиправдано великі витрати. Втім, якщо не брати до уваги крайнощів, в цілому Терезам властиво досить розумне ставлення до грошей: вони вважають за краще купувати якісні товари за прийнятною ціною.

Пам’ятай: Батьки вчать дітей розмовляти, діти батьків вчать мовчати.

Роби: Здалеку всі люди непогані.

Прислухайся: З грошима не так добре, як без них погано.

Скорпіон. За вдачею Скорпіон – переможець, який уміє домагатися свого. Він безмежно впевнений у власних силах і на шляху до своєї мети здатний подолати будь-які перепони, тому майже завжди отримує те, чого хоче. У ставленні до грошей, як до таких, Скорпіон досить спокійний, проте бідним його не назвеш – він любить комфорт (навіть розкіш) і в повній мірі здатний оцінити ту свободу і незалежність, якою володіє людина з великими грошима. Поставивши собі за мету розбагатіти, Скорпіон обов’язково цього доб’ється.

Пам’ятай: Може бути, що яйця набагато розумніші за курей, але вони швидко протухають.

Роби: Ще не народився кінь, на якому можна наздогнати свою молодість.

Прислухайся: Чоловіки більше б зробили, якби жінки менше говорили.

Стрілець. Стрілець легкий як вітер; в роботі і грошах це є і його перевагою, і його основним недоліком. Навіть заробляючи пристойні гроші, Стрілець здатний жити від зарплати до зарплати. У поводженні з фінансами він вкрай безтурботний, а його щедрість та милосердя часом не знає меж. Під настрій він здатний кидатися грошима на вітер, давати в борг випадковим знайомим, щедрою рукою допомагати нужденним. З таким характером важко що-небудь накопичити, проте нерідко Доля балує життєрадісного Стрільця, і гроші самі йдуть йому в руки.

Читайте також: “Або по-моєму, або ніяк!”: знаки Зодіаку, які думають, що завжди праві

Пам’ятай: Сивина – ознака старості, а не мудрості.

Роби: Добре мовчати важче, ніж добре говорити.

Прислухайся: Погана дружина – гірше від дощу: дощ заганяє в будинок, а погана дружина виганяє з хати.

Козеріг. До грошей Козеріг відноситься дуже практично і розсудливо. В юності, ще не володіючи великими статками, він може вести найскромніший спосіб життя заради того, щоб з часом накопичити солідний капітал. Надалі просування по кар’єрних сходах, як правило, робить Козерога дуже забезпеченою людиною, проте він все одно продовжує витрачати гроші з розумом. Кидатися грошима на вітер, давати в борг без твердих зобов’язань або навіть просто робити необдумані витрати Козеріг не буде ніколи.

Пам’ятай: Світ зникне не тому, що багато людей, а від того, що багато нелюдей.

Роби: Господи! Допоможи мені встати на ноги – впасти я можу і сам.

Прислухайся: Хоч би яка солодка не була любов, компоту з неї не звариш.

Водолій. До грошей Водолій відноситься досить спокійно. Завдяки своїй творчій, талановитій, але не надто практичною натурі, він може бути і дуже багатою людиною, і мало не жебраком. І в тому, і в іншому випадку він не буде трястися над своїми грошима, хоча і тринькалом його теж не назвеш.

Пам’ятай: Коли нема чого робити, беруться за великі справи.

Роби: Хто дітей не має, добре їх виховує.

Прислухайся: Краще пoмepти від сміху, ніж від страху.

Риби. Риби дуже талановиті, але непрактичні: в житті вони можуть домогтися всього або нічого. Гроші для Риб – не мета, а лише засіб. Причому засіб, який мало чим може збагатити їх і без того багатий внутрішній світ. Саме тому Риби досить байдуже ставляться до грошей, а якщо їм доводиться розбагатіти, то їх милосердя знаходить вияв у щедрості і благодійності.

Пам’ятай: Досвід – це слово, яким люди називають свої помилки.

Роби: Старіючи, людина бачить гірше, але більше.

Прислухайся: Душа невидима, але вона, і тільки вона – бачить.

Джерело.

You cannot copy content of this page