fbpx
Історії з життя
Це було 14 років тому. Дівчинка з дитячого будинку дивилася на мене широко відкритими очима і раптом запитала: «А у вас є дочка?»

Це було 14 років тому. Дівчинка з дитячого будинку дивилася на мене широко відкритими очима і раптом запитала: «А у вас є дочка?»

«Ні» – сказала я … Вона важко зітхнула і сказала – «А дочка то потрібна!» … Я здивувалася … Повисла пауза. Вона боязко глянула на мене і сказала – «Давайте я буду Вашою дочкою?»

Думки у мене закрутилися вихором. У мене вже є син. Дорослий … Навіщо мені дочка? Але її фраза «А дочка то потрібна!» Мене просто вразила. Ну звичайно дочка потрібна! Я мріяла про дочку, але народився син, а на другу дитину я не наважилася …

І я подумала – «Що я дитини ще не виховаю? Нехай буде у мене дочка! »Я їй відповіла -« Давай! »І ми обнялися …

Їй було 8 років. У дитячий будинок вона потрапила в 2 роки, коли її матері не стало. З тих пір вона пристрасно мріяла знайти сім’ю. Вона дуже раділа новим родичам. У неї з’явився брат, дві двоюрідні сестри, тітка з дядьком, дві бабусі і дідусь.

Мій чоловік спочатку був проти, але дочка була такою щирою, відразу стала його татом називати і він здався …

Вона дуже добра і весела дівчинка, тільки в школі з нею були проблеми. Мабуть виховання в дитячому будинку дало свої плоди – вона відставала в розвитку і вчитися їй було важко.

У неї був слабкий словниковий запас вона не знала багатьох слів. У 8 років любила читати про «Муху Цокотуху» … Але поступово вона наздогнала в розвитку своїх однолітків і у неї стали проявлятися таланти – вона добре малює, любить писати оповідання та навіть вірші.

Веселе дитинство пролетіло …

Зараз вона доросла дівчина. Розумниця і красуня!

Сьогодні вона приїде до мене в гості, будемо шашлики смажити, фотографії старі розглядати і згадувати веселі історії з її дитинства.

Будемо згадувати як ми їздили по місту на новенькій червоній машині. Я за кермом … Одного разу я зупинилася на світлофорі і вирішила губи підфарбувати. Глянула в дзеркало на дочку і пожартувала. «Знаєш, що коли на світлофорі запалюється червоний колір, треба губи підфарбовувати … Світлофори для цього спеціально поставили.»

Вона повірила і потім говорила про це подругам !!!

Добра, наївна моя дівчинка …

Вона мені часто говорить: «Як я рада, що ти погодилася стати моєю мамою!» А я їй відповідаю – «Але ж ти була права – дочка потрібна! Спасибі за те, що ти стала моєю дочкою! »

Ось така у мене донечка – найкраща в світі!