fbpx
Історії з життя
Цього разу на порозі стояла племінниця чоловіка не сама, а з двома подругами. Мені аж зле стало, ну от такого терпіти я точно не буду. Накинула на плечі кофтину, взула кросівки, взяла до рук сумку і усім своїм виглядом дала зрозуміти, що вони мене у дверях застали, адже я саме по справах біжу. Треба було чути мою свекруха ввечері

Цього разу на порозі стояла племінниця чоловіка не сама, а з двома подругами. Мені аж зле стало, ну от такого терпіти я точно не буду. Накинула на плечі кофтину, взула кросівки, взяла до рук сумку і усім своїм виглядом дала зрозуміти, що вони мене у дверях застали, адже я саме по справах біжу. Треба було чути мою свекруха ввечері.

Минулого року племінниця мого чоловіка вирішила, що хоче навчатись у столиці. Місцевий педагогічний університет їй не сподобався. а ось освоїти професію менеджера в столиці, їй здалось значно перспективнішою справою.

Самі розумієте, що минулого року навчання майже не було. Ми ледь тримались, студенти освоювали професії дистанційно. У ті рідкісні тижні, коли вона все ж відвідувала аудиторії, жила в основному у нас на окраїні, адже поруч хороше сховище. Зовиця дуже просила мене, аби я наглядала за племінницею, але я й сама без її слів це робила, адже ж дитина сама у такий час у столиці.

Читайте також: Сиджу на лавочці, вечір уже, трішки прохолодно стає, а тут сестра телефонує. Розбалакались, ну вона і запитує. чим я сьогодні займалась. Я їй розповіла, що ось у парку гуляла, була на виставці, там вхід безкоштовний, ось, чекаю ночі, аби тихенько повернутись додому. Ой, що почалось. Не хоче вона мене розуміти, знову повчати починає

Однак, цьогоріч вона приїхала ще задовго до того, як почалось навчання. Вирішила трішки підробити аби до початку навчання мати власні кошти на придбання телефону. Жила вона майже все літо у нас, хоча мова була лиш про кілька тижнів, поки не знайде квартиру.

Зовиця дуже дякувала за те, що ми пригріли її доньку, однак, далі подяки справа не йшла. Чомусь. їй і у голову не прийшло, що на проживання дівчині потрібні гроші, та й племінниця чоловіка не поспішала хоча б хліба придбати. Я не жадібна, ні, але поява ще однієї дитини у наші із чоловіком плани не входила. Так, тарілки супу не шкода, але коли це роблять твоїм обов’язком, то це вже занадто, та ще й три місяці поспіль.

День, коли вона від нас з’їхала став справжнім святом для мене. Нарешті, розпочалось навчання і вона переїхала в гуртожиток. Ні дякую, ні бодай чогось схожого на подібні слова я від рідні чоловіка не почула.

А тепер уявіть моє здивування, коли племінниця чоловіка почала до нас ходити на обіди і вечері. А що? Інститут усього в двох зупинках: “Я б слона проковтнула”. Чую я щоразу як відчиняю їй двері. І знову ж таки, ні тобі натяку на якісь продукти, ні бодай пачки рису, чи буханця хлібчика.

А це, прийшла в п’ятницю зі своїми подругами. Я коли їх у вічко побачила, так мало не розплакалась. Швидко одяглась і усім своїм виглядом дала зрозуміти, що зайнята і що вони мене у дверях застали. Але племінниця не розгубилась:

— Я ключі у сусідки залишу, ми лиш перекусимо і в гуртожиток.

Довелось мені пояснити, що у мене в холодильнику порожньо, а якщо і є їжа, то для власної родини, та й напису “кафе” на дверях я не маю, тож годувати я їх не збираюсь.

Уже ввечері зателефонувала мені свекруха обурена. Дуже їй прикро за онуку, не очікувала вона від сім’ї рідного сина того, що для дитини пошкодують тарілку супу.

— Супу? А вона його їсть?, – запитую не витримавши, – Чи тут село, що картопля на городі росте і кури по подвір’ю бігають? Ви хоч здогадуєтесь скільки нині у місті продукти коштують: крупа, вода, газ, сир, чи та ж картопля із морквою, чи м’ясо? Чого я повинна годувати родичку та ще й її подруг? Вона моя дитина? Я й так її пригріла на три місяці, з мене досить. Тепер хай сама вчиться готувати 19 років, не дитина вже.

Ох, тепер маю я що слухати. Чоловік обурений тим, що я так з його мамою говорила. Зовиця говорить, що я зруйнувала родину своєю жадібністю. Мовляв, вони одне одному ніколи крихти хліба не пожаліли, а тут я зі своїми порядками руйную їхні устої.

От тільки мене ніхто чути і розуміти не хоче.

Хіба це нормально, скажіть мені, може я чогось не розумію?

Я повинна була широко розкрити двері квартири і холодильника тільки тому, що то подруги племінниці?

Ну ви б так вчинили? Змовчали б?

18,09.2023

You cannot copy content of this page