fbpx
Історії з життя
— Ти ж у нас заробляєш гарно, – відповів мій чоловік на прохання оплатити комунальні, – У тебе зарплатня більше моєї. Ти і плати. Як вчинити тепер і справді не знаю

— Ти ж у нас заробляєш гарно, – відповів мій чоловік на прохання оплатити комунальні, – У тебе зарплатня більше моєї. Ти і плати. Як вчинити тепер і справді не знаю.

Якось так у нас повелося, що сімейний бюджет у нас не спільний. Почалося це після того як я вийшла з декретної відпустки. До цього нас забезпечував чоловік. Але тепер кожен витрачає свої гроші, що заробив то і його. Хочу запитати чи нормально це? Або все-таки сім’я на те і сім’я, що все повинно бути спільним, включаючи гроші? Вислухайте мене і направте на шлях істинний, прошу вас.

Народивши сина, я три роки просиділа в декретній відпустці. Дуже втомившись від побуту, я з радістю відвела дитину в садок, а сама вийшла на роботу. Я так скучила за роботою і спілкуванням, що викладалася на максимум. Це було помічено, і я отримала підвищення, а найприємніше це вплинуло і на зарплатню. Так я стала отримувати стільки ж скільки чоловік. Ось тоді все і почалося. На моє прохання, що потрібно зайти в банк і сплатити комунальні послуги чоловік відповідав «ти заробила – оплати». Я тоді не надала значення і заплатила за рахунками. Потім постало питання про покупку синові зимової курточки, знову я купила. Приносити продукти додому стало моїм обов’язком. Я мовчу за одяг і взуття для себе. Ось так і вийшло, що свої зароблені гроші я витрачаю на себе, сина, будинок і продукти.

Одного разу я запитала, куди ж ідуть гроші мого чоловіка? Я задала йому це питання і отримала відповідь, що це не моя справа. Тоді ми мали довгу і неприємну розмову. Я не могла ніяк зрозуміти, що трапилося. Здавалося, що мого чоловіка принижує моя зарплатня, він відчуває себе ображеним. Свою заробітну плату він витрачав на нашу машину: її заправку і обслуговування. Гроші, що залишилися він відкладав на нову машину. Я і не знала, що він хоче поміняти наш транспорт. Склалося враження, що це йому потрібно для самоствердження. Довести, що він мужик і може купити нову машину. Я постаралася заспокоїти його, що не важливо, скільки кожен з нас заробляє, ми сім’я і всі гроші йдуть лише на нас. Здавалося, мої слова його заспокоїли, поки мене знову не підвищили і не збільшили оклад.

Я зробила величезну помилку, сказавши йому про це. Але я була така рада, що не могла, не поділиться з найріднішою для мене людиною. Чоловік зачинився в собі. На мене лягли повністю всі витрати. Тепер я забезпечувала сім’ю. На мої претензії він відповідав, що я ж більше заробляю, мовляв, толку з його крихт (це він мав на увазі свій заробіток). Мій любий, як і раніше всі свої гроші відкладав. Іноді він навіть у мене просив на бензин для автомобіля.

Я, звичайно, все розумію, порушене чоловіче его і інше. Але те, що передбачалася, як роздільні сімейні бюджети переросло в забезпечення сім’ї мною однієї. Я просто вже втомилася. Захотілося знову взяти і піти в декрет.

Як тепер вийти з ситуації, що склалася? Я всіляко намагалася показати чоловіку, що він глава сім’ї. Що не важливо, що заробляю більше, адже ми сім’я. Але кожен раз мої слова мали зворотний ефект. Вони не надихали його, а навпаки додавали суму. Як допомогти чоловікові і що робити з цим роздільним бюджетом просто не знаю. Підкажіть добрі люди …

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

facebook