fbpx
Дозвілля
У 7 років цих дівчаток назвали найкрасивішими сестричками в світі. Ось як вони виглядають сьогодні

8 років тому, 7 липня 2010 рік у цієї сімейної пари народилися прекрасні дівчатка близнючки. Ава Марі і Ліц Роуз народилися симпатичними і здоровими дівчатками.

Це був один з найщасливіших днів у їхньому житті! На рівні з батьками радів і старший син пари!

Як і будь-яка матуся, Джак вважала своїх маляток найкращими.

Але вона й подумати не могла, що через сім років після їх народження її дівчат визнають найкрасивішими дітьми в світі!

Журналісти в один голос називають Клементс сім’єю моделей. Агенства по всьому світі борються за право працювати з Марі і Роуз, пропонуючи вигідні контракти.

Дісталася своя частка слави і старшому братові малюків, і, дивлячись на його фото, зрозуміло чому.

Щаслива матуся розповідає, що перші пропозиції від модельних агентств їм почали надходити, коли крихіткам було всього по півроку. Однак тоді Джак більше цікавило виховання її трьох дітей, а поїздки на зйомки займали б занадто багато часу.

Сьомого липня 2017 го року малятам виповнилося по 7 років. Мама дівчаток побачила щось «магічне» в цій даті – 07.07.2017, і вирішила вперше викласти фото дочок в Мережу. Вражаюче, але не минуло й кількох місяців, як близнята отримали неймовірну популярність!

Коли модельні агенції знову зацікавилися цими малятами з фантастичною зовнішністю, їх мати не стала їм відмовляти. Джак запитала у дочок, чи хочуть вони спробувати себе в ролі моделей. Дівчата погодилися не роздумуючи ні секунди, а сьогодні вони впізнавані зірки!

Робота в модельній індустрії для дівчат стала веселою грою. Марі і Роуз дуже допитливі і активні. У свої вісім років вони захоплюються плаванням і танцями, тому зйомки для них – легка прогулянка. Крім того, маленькі красуні просто обожнюють бути в центрі уваги!

Читайте також: Минуло 35 років: як склалася доля єдиних у світі дівчат-шестірнят(фото)

Дивлячись на їх фото, здається, що Клементси – чудова, щаслива і любляча сім’я. Однак так вважають не всі. Інтернет-користувачі поширюють теорії про те, що мати маляток наполегливо просувала своїх дітей в модну індустрію. Джак, природно, заперечує подібні звинувачення.

В цілому, ці диво-близнючки розділили Інтернет на два табори. Одні вважають, що в такому юному віці модельний бізнес може бути згубним для маляток. Інші ж просто насолоджуються їхньою красою і витонченістю, не бачачи нічого поганого.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page