fbpx
Світ
Минуло 35 років: як склалася доля єдиних у світі дівчат-шестірнят(фото)

Більшість сімейних пар, як правило, мріють про діток. У багатьох з них виходить не відразу, але якщо це все ж трапляється, вони почуваються найщасливішими людьми на світі.

Джанет і Грем Уолтон мріяли про дітей. Однак, всі їхні спроби були безрезультатними.

Вони дуже сподівалися, що їм допоможе нова peпpoдуктивна технологія (ДPТ). Але, на жаль, нічого не вийшло. Було 12 спроб, але Джанет все не могла зaвагiтнiти. Однак на 13-й спробі ДPТ Джанет повідомили, що у неї буде дитина. Закохані були щасливі, ця була найпрекрасніша новина за останні декілька років.

Пара думала, що всі турботи позаду, але вони помилилася. На 8 місяці на обстеженні їм повідомили, що у них буде 6 дітей. Джанет і Грем розхвилювалися, вони ж чекали тільки одну дитину.

Джанет терміново госпіталізували, їй потрібно було перебувати під наглядом фахівців, тому що шестеро дітей це не жарти.

У Джанет і Грема 18 листопада 1983 року на світ з’явилося 6 чудесних дочок. Джанет кecаpили в одній з лікарень Ліверпуля (Англія). Це був перший випадок, коли жінці вдалося наpодити шістьох дітей.

Дівчаток виписали тільки в січні 1984, лікарям важливо було знати, що всі малюки в порядку.

Читайте також:  У 1997 році ця жінка народила сімох дітей – і її відразу покинув чоловік. Ось як склалася її доля

«Дівчатка були здоровими, правда двох помістили в інкубатори, так як лeгeні не повністю розвинулися», – поділився Грем в одному з інтерв’ю».

За життями дівчаток: Ханни, Рут, Люсі, Кейт, Дженні і Сари з нетерпінням спостерігав весь світ. Скільки клопоту було попереду у новоспечених батьків, до такого життя вони не були готові.

Джанет і Грем купували близько 11 000 підгузників в рік, їм було дуже складно. Вони мріяли про нормальний сон.

Весь день батьків був розписаний по годинах: нагодувати, помити, поміняти підгузки. Адже це не одна дитина, а цілих шість. З дорослішанням дочок проблем ставало все більше. Хоча здавалося б, все повинно бути навпаки.

Всі дівчатка ходили в один клас. Нескінченні уроки, перехідний вік у всіх одночасно – справжній кошмар для батьків.

«Всі роки ми дбали про дочок. Мало часу залишалося на насолоду великою родиною», – згадує Джанет.

Грем і Джанет обожнювали своїх дочок. Вони любили їх і дуже пишалися ними.

У будинку завжди було спокійно, сестрички жили дружно, не сварилися.

Зараз дівчатам по 35 років. Деякі вже знайшли своїх других половинок і вийшли заміж, створили свої міцні сім’ї. Одна з дочок, Сара, наpодила дівчинку Йоргі 3 роки тому.

Сім’я Уолтон стане ще більше. Зараз дідусь з бабусею панькаються з єдиною внучкою. Вони в захваті від неї.

«Я любила піклуватися про своїх дітей. Але було стільки проблем і турбот, що ми не розуміли на скільки щасливі в даний момент. З онуками все інакше» , – розповіла Джанет.

Йоргі найщасливіша, у неї стільки тітоньок, які люблять її. А бабуся з дідусем вперше можуть насолодитися своєю дружною щасливою сім’єю. Безумовно, в родині ще будуть онуки.

Ханна, Люсі, Дженні, Рут, Кейт і Сара разом зі своїми батьками з’їздили в Нью-Йорк, щоб відсвяткувати день народження шестірнят. Дивно, але це перша відпустка, яку вони спокійно провели всією величезною сім’єю. Сподіваємося, що у них збереглися тільки найпозитивніші емоції.

Джанет і Грем молодці, вони не опустили руки перед труднощами. Складно уявити, як їм нелегко було поставити дітей на ноги.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page