fbpx
Події
У Бердичеві вівчарка принесла господарям 7 тисяч доларів

У Бердичеві (на Загреблі) вівчарка принесла своїм господарям 7 тисяч доларів. Ця подія відбулася ще 4 січня, проте журналістам Бердичів BIZ про це стало відомо тільки 14 січня. Історію розповіли на умовах анонімності.

“Проживаючи в приватному секторі Бердичева, молода сім’я для « захисту і спокою» завела собі сторожову собаку породи німецька вівчарка. Собака жив на вулиці у вольєрі, де була встановлена ​​утеплена собача будка, а на ніч його випускали гуляти по двору домоволодіння. Собака перестрибує паркан і гуляє по вулиці або у сусідів. Але під ранок завжди повертався додому. В зв’язку з цим у власників собаки не раз були конфлікти, які по-сусідськи залагоджувалися “, – пише Інтернет-видання.

Вранці 4 січня прийшла одна з таких сусідок і запитала, “чи не знаходили вчора ввечері або сьогодні вранці газетний згорток, перетягнутий гумкою, біля хвіртки їхнього будинку”. В ході розмови з’ясувалося, що сусід у стані aлкoгoльного cп’янiння повертався додому з грошима, які позичив на покупку автомобіля. А вранці грошей в куртці не виявив. Було дві версії втрати грошей – випали в салоні таксі, яким чоловік добирався додому, або ж він загубив їх, коли виходив з таксі по приїзду додому.

В результаті, власниця собаки пішла годувати вівчарку в вольєр і виявила там погризений газетний згорток з якого стирчали квадратики зеленуватого кольору. Яким чином гроші опинилися у вольєрі, можна тільки здогадуватися – ймовірно їх принесла вівчарка з “прогулянки”. Зниклі гроші повернули сусідам, а пес отримав в нагороду мішок елітного корму.

Читайте також: “Дякую всім людям, які молилися, які підтримували”: Віктор Павлік розповів про теперішній стан його онкохворого сина (відео)

Вечір закінчився застіллям на честь чесних сусідів і тяги вівчарки до пригод. Собака отримала в подарунок мішок елітного корму, а люди дізналися, що живуть по сусідству з хорошими і чесними людьми. Сьогодні це дуже важливо.

Опубліковано 14 січня 2019 року

facebook