fbpx

“Український Хатіко”: на Харківщині собака вже рік чекає на господарів, які кинули його на узбіччі в зав’язаному мішку (відео)

Відданий собака вже рік чекає на господарів, які кинули його на узбіччі в зав’язаному мішку.

Чоловік, який урятував пса, хотів забрати його до себе, але йти з ним собака відмовився. Зворушені такою вірністю жителі Покровки, що на Харківщині, зробили йому теплу буду і годують тепер усім селом, йдеться в “ТСН“.

«Зав’язали в мішку, мабуть думали, що здoхне. Я розв’язав, бачу пес старий, худий, кволий», – розповідає рятівник собаки.

Мішок із напівживим собакою Віктор Головко знайшов на узбіччі. Одразу нагодував пса і спробував забрати додому. Але той вперто повертався на місце, де його кинули на вірну смeрть .

За вірність покровського «Хатіко» полюбило все село. Звуть його тут Героєм, адже попри дощі і морози собака вперто сидить під своїм деревом і чекає на господарів. Замість них їжу чотирилапому привозять чужі люди, зворушені його історією.

«Всі годують і жителі села, і приїзжі. І ковбасу беруть, і гамбургери», – розповідає місцева продавчиня.

Герой від’ївся і почав вже перебирати харчами. Живе тепер в утепленій будці, встеленій соломою і насолоджується спілкуванням із своїми шанувальниками.

«Шкільний автобус стає, діти дають, дачники приїжджають. Деякі зупиняються навіть сфотографуватися», – каже Віктор.

Але найбільше пес любить свого рятівника. І хоч переселятися до нього не бажає, відпускає його теж неохоче.

Читайте також: Найчарівніші жінки за знаком зодіаку

You cannot copy content of this page