fbpx
Політика
Українців попередили про підвищення пенсійного віку

Пенсійний вік підвищуватимуть разом зі зростанням тривалості життя.

“Зараз людина з мінімальним стажем може виходити на пенсію в 60 років. Це досить низький рівень. Із часом пенсійний вік буде підвищуватися”, – розповів старший економіст Світового банку Олексій Случинський, передає Gazeta.ua з посиланням на Економічну правду.

За його словами, деякі країни поки не підвищують пенсійний вік. Однак вони вже прийняли рішення зробити це, наприклад, за 5 років.

“Це дозволяє людям перебудуватися і пристосуватися до нових правил. Україна поки вирішила це питання креативно і, на мій погляд, конструктивно. Водночас до цього питання ще повернуться”, – наголосив Случинський.

Він додав, що Україна знаходиться у перехідному періоді підвищення необхідного страхового стажу та віку виходу на пенсію.

Читайте також:  “7 областей”: стало відомо, які регіони можуть опинитися під ударом сніжної стихії

Нагадаємо, в Україні з 1 січня 2019-го на пенсію в 60 років зможуть вийти тільки ті, хто заробив як мінімум 26 років стажу. Іншим доведеться трудитися до 63 і навіть 65 років. Із 2019-го всі, хто заробив менш як 15 років стажу, не можуть претендувати на пенсію. Про це йдеться в прийнятому законі “Про підвищення пенсій”.

You cannot copy content of this page