fbpx

В Instagram з’явилась функція, яка зробила додаток ще кориснішим

Соціальна мережа Instagram дозволить користувачам реєструвати банківську карту в додатку і в ньому ж здійснювати покупки або оплачувати послуги. Проте скористатися цією послугою наразі можуть лише користувачі із США.

Про це повідомляє intermarium.news з посиланням на 24канал

В компанії Instagram підтвердили інформацію про те, що зараз нова функція тестується на ресторанах та салонах. Вона дозволить замовити столик або оплатити послугу, не виходячи із додатку. Для того, аби скористатися новою можливістю в Instagram необхідно лише попередньо додати карту, яку ви використовуватимете для оплати.

Найближчим часом в додатку планують запустити продаж квитків в кіно, а пізніше і оплату товарів. Остання можливість стане серйозним стимулом для рекламодавців вкладати більше коштів в рекламу, адже тоді Instagram стане не лише іміджевою платформою, але й торговою.

Читайте  також: НЕ ЗМІШУЄТЕ СОЄВИЙ СОУС З ВАСАБІ: ЗНАМЕНИТИЙ ЯПОНСЬКИЙ ШЕФ-КУХАР ПОКАЗАВ, ЯК ПРАВИЛЬНО ЇСТИ СУШІ І РОЛИ (ВІДЕО)

На даний момент оплата діє тільки у користувачів, які перебувають на території США. В майбутньому функцію оплати поступово запроваджуватимуть і в інших країнах, але точних термінів поки немає.

You cannot copy content of this page