fbpx

Не змішуєте соєвий соус з васабі: знаменитий японський шеф-кухар показав, як правильно їсти суші і роли (відео)

Знаменитий японський шеф-кухар Нобуюкі Нобу Мацухіса показав, як правильно їсти суші і роли.

На думку одного з найвпливовіших японських шеф-кухарів у світі, традиційний спосіб вживання суші має кілька помилок. У відеоінтерв’ю  Мацухіса наочно показує, як, на його думку, потрібно вживати популярну страву, пише Радіо Максимум

Він рекомендує не змішувати соєвий соус з васабі. Зокрема, Мацухіса радить занурювати у соєвий соус тільки рибу, без рису, і лише потім додавати до суші трохи васабі – зверху риби. Крім того, що такий спосіб вживання суші та ролів набагато зручніший звичного, він також дозволяє краще відчути смак страви.

“Це більш традиційний спосіб”, – зазначив він.

При вживанні ролів також слід обмежити додавання соєвого соусу. Замість того, щоб занурювати весь шматочок страви, обмежтеся лише невеликою частиною. На думку експерта, занадто велика кількість соєвого соусу не дозволить відчути справжній смак страви.

Крім того, вживати шматочок ролу потрібно цілими, не відкушуючи по частинах. Він зазначає, що це найсерйозніша помилка при вживанні ролів, адже кожен шматочок ролу містить кілька інгредієнтів, підібраних таким чином, щоб посилити і поліпшити смак один одного.

Читайте також: ДЕНЬ МАТЕРІ 2018: ДАТА НАЙБІЛЬШ ЗВОРУШЛИВОГО СВЯТА В УКРАЇНІ ТА ТРАДИЦІЇ ЦЬОГО ДНЯ

Шеф-кухар нагадав, що імбир подається до страви для того, щоб можна було спробувати відразу кілька різних видів суші. Перед вживанням іншого виду суші рекомендується з’їсти невеликий шматочок імбиру – це дозволить перебити в роті смакові відчуття і в повній мірі відчути смак іншого виду суші.

На завершення відео Мацухіса додав, що необхідно починати з більш легких видів суші, залишаючи варіанти з жирною рибою на потім.

“Мені здається, краще починати з легкого, а потім переходити до більш важкого. Я маю на увазі жирну рибу, яку краще з’їсти під кінець. Фінальними суші трапези можуть бути роли” , – підсумував він.

You cannot copy content of this page