fbpx
Дозвілля
В якому місяці народжуються найрозумніші діти: відповідь вчених

Вчені із США вивчили інформацію про школярів, народжених з 1994 по 2000 роки. Як показали дослідження, діти народжені в вересні частіше бувають здібними учнями.

Якщо ви хочете забезпечити дитині найкращий старт на початку життя, можливо, непоганою ідеєю буде зaчати її, приблизно, на початку новорічних канікул. Дослідження, також, показало, що чим старші діти на момент початку школи, тим більш високі оцінки вони отримують, що благотворно впливає на їх подальше життя.

Нове дослідження оцінило, як місяць наpодження впливає на академічну успішність. Учені з’ясували, що вересневі діти краще навчаються в школі, а ось народжені в серпні, навпаки, отримують найнижчі оцінки. Однак причини цього явища не пов’язані з астрологією.

Вся справа в тому, в якому саме віці дитина починає навчання в школі. Виявилося, що існує різниця у оцінках, які отримують діти “серпневі” і “вересні”. І якщо спочатку ця різниця не дуже велика, то протягом всього шкільного життя вона посилюється. Крім гарної успішності, вересні діти ще й більш впевнені у собі, вони частіше вступають в коледж і рідше отримують дисциплінарні зауваження.

Як мінімум, це справедливо для штату Флорида, де проводилося дослідження. Учені з місцевого університету вивчили інформацію про більше мільйона школярів, що народилися в період з 1994 по 2000 роки.

Читайте також: Сумісність в шлюбі за першими літерами імені: А у вас зійшлося?

Дослідники приділяли особливу увагу відмінностям у місяці народження дітей. Тим не менше, вони враховували й інші фактори, як рівень освіти матерів, матеріального достатку сім’ї, раси та якості навчання, що залежало від рейтингу школи. І все-таки різниця між вересневими та серпневими дітьми була досить яскраво вираженою.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page