fbpx
Дозвілля
Відшукайте в собі сміливість піти, коли вам не дають приводу залишитися

Відомий бразильський поет Пауло Коельо писав, “якщо у вас вистачить сміливості, щоб сказати “прощавай”, життя обов’язково нагородить новим “привіт””.

Ця думка прийшла мені в голову, коли я роздумувала про своє життя і відчула величезну порожнечу всередині. Мені було так погано, так бoляче, і так довго, що я вже не сподівалася побачити світло в кінці тунелю. Намагалася докопатися, чому так тримаюся за любов, яка робить мене нещасною. Відчайдушно хотіла, щоб кохана людина змінилася, щоб знову зійшло сонце і розсіялися хмари ..

Правда полягала в тому, що я просто боялася відпустити його. Мене лякала сама думка про те, що більше ніколи не зустріну такого ж, як він. Я обманювала себе, що нас пов’язує глибока й сильна любов. Але це було не так. Це була oтрyйна любов, яка руйнувала мою душу. Я розуміла, що вона затягує мене все глибше і глибше, тому порятунок один – бігти, і як можна швидше.

Чудово усвідомлювала, що мені буде дуже боляче йти. Адже я стільки вклала в цю любов. Енергії, часу, сил. Я просто не могла здатися після всього цього! Адже я не з тих, хто здається без бою. Так мені здавалося. Тоді … Але я не могла більше з ним залишатися. І прийняла рішення сміливо подивитися в очі всім своїм страхам, які паралізували мою волю. Прийняла рішення жити без нього. І все виявилося зовсім не так страшно. Вірніше – зовсім не страшно. Зараз я одна, і, зізнаюся чесно, ще ніколи мені не було так спокійно на душі. Я знайшла мир і гармонію всередині.

Якщо ви відчуваєте, що вас нічого не утримує в стосунках, – йдіть. Тому що залишатися з людиною, з якою вас нічого не об’єднує, набагато бoлючіше, ніж піти. Не мучте себе. Ніхто не гідний ваших сліз. Знайдіть в собі сміливість, яка так необхідна в такі періоди життя. Знаю, що ви відчуваєте. Розумію, як бoляче. Але йдіть. Ідіть вперед по життю і не озирайтеся. Довіртеся своїй інтуїції. Адже вона давно підказувала вам це рішення, чи не так?

Знайдіть в собі сміливість почати життя заново. Знайти нові цілі. Придумати нові мрії. Робити те, що приносить вам радість і щастя. Не бійтеся – сміливо йдіть вперед! Вам слід вирватися з цих oтруйних відносин, щоб знову знайти себе. І, повірте мені, в кінцевому підсумку – це того варто. Коли ви позбудетеся від усього тoксичнoгo в своєму житті, то знову знайдете цілісність. Не бійтеся. І не озирайтеся. Щастя – попереду!

Читайте також: Три історії… Три сльози…

Фото – ілюстративне. За матеріалами: cluber

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook