fbpx

Водій рейсового автобуса намагався незаконно вивезти 15-річну дівчинку закордон

Інцидент мав місце у пункті пропуску «Краковець», що на Львівщині. Сьогодні вночі під час оформлення в пункті пропуску на виїзд з України пасажирів рейсового автобуса Київ – Прага прикордонники вирішили перевірити достовірність документів, з якими прямувала одна з неповнолітніх пасажирок.

Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України, передає видання “Твій портал”.

Водій автобуса надав на паспортний контроль нотаріально завірену заяву батьків 15-річної дівчини, у якій зазначалось, що вони доручають йому супроводжувати її у подорожі за кордон та дозволяють виїзд з України. Однак у ході перевірки з’ясувалося, що на момент оформлення заяви батько дитини був відсутній в Україні і не міг підписати документ.

У телефонній розмові цю інформацію підтвердила мати. Враховуючи незаконність дій нотаріуса та незаконність наданого на паспортний контроль документа, дитину не було пропущено.

Читайте також: Згадали лише після того, як побачили себе у мережі: історія про неоплачений рахунок у ресторані отримала продовження(відео)

Крім того, прикордонники направили до Нацполіції України повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

You cannot copy content of this page