fbpx
Політика
“Всі податки для заробітчан на грошові перекази та посилки до України буде знято”- Юлія Тимошенко

Після виборів нова влада зніме всі податки на грошові перекази та посилки для тих українців, які вимушені були поїхати за кордон і працювати, щоб прогодувати свої родини.

Про це Юлія Тимошенко написала на своїй сторінці у Facebook з нагоди Міжнародного дня мігрантів, передає 24 канал.

“Ми маємо дякувати їм за те, що в дуже важких умовах вони підтримують свої родини і українську економіку”, – сказала лідер “Батьківщини”.

Водночас вона зазначила, що стратегічним завданням нової влади стане забезпечення гідних умов для життя та роботи українців на власній землі.

Лідер “Батьківщини” зауважила, що лише за офіційними даними українського МЗС, мільйон громадян залишили Україну за минулий рік, а ще три мільйони готові виїхати за межі країни найближчим часом.

Юлія Тимошенко запевнила, що така кaтaстрофічна трудова еміграція, яка є сьогодні в нашій державі, – це не наслідки глобалізації, хороший досвід подорожей та позитивний результат безвізу, як люблять повторювати можновладці, а втеча з країни, де в людей немає ні нормальних зарплат, ні пенсій, ні соціальних гарантій, ні перспектив на майбутнє.

“58,7 відсотка населення України мають доходи нижче середнього рівня, 30,5 відсотка – доходи нижче реального прожиткового мінімуму. Ми офіційно – найбідніша країна регіону і континенту. Оце і є реальні причини кaтaстрофічної міграції. На сьогодні вона становить загрозу національній безпеці країни”, – наголосила вона.

Лідер “Батьківщини” переконана: для того, щоб вирівняти цю ситуацію, припинити панічну міграцію, треба дати людям альтернативу.

Читайте також:Святослав Вакарчук розповів, чи готовий до об’єднання з Володимиром Зеленським

Еміграція українців за кордон – загроза національній безпеці країни

Сьогодні за ініціативою ООН світ відзначає день, який, на жаль, дедалі більше стосується України – Міжнародний день мігрантів. Мільйон українців залишили Україну за минулий рік, лише за офіційними даними українського МЗС. Ще три мільйони готові виїхати за межі країни найближчим часом. Можновладці люблять повторювати, що в трудовій еміграції немає нічого поганого. Це, мовляв, наслідки глобалізації, хороший досвід подорожей та позитивний результат безвізу. І я би з цим погодилась, якби українська еміграція не нагадувала втечу. Втечу з країни, де в людей немає ні нормальних зарплат, ні пенсій, ні соціальних гарантій, ні перспектив на майбутнє. 58,7% населення України мають доходи нижче середнього рівня, 30,5% – доходи нижче реального прожиткового мінімуму. Ми офіційно – найбідніша країна регіону і континенту. Оце і є реальні причини катастрофічної міграції. На сьогодні вона становить загрозу національній безпеці країни. Для того, щоб вирівняти цю ситуацію, припинити панічну міграцію, ми маємо дати людям альтернативу. Маємо показати, що держава цінує людину. Ми повинні створити умови для нормального, цивілізованого, достойного життя в Україні. А поки – принаймні не перешкоджати тим українцям, які виїхали за кордон на заробітки, годувати свої родини. Я хочу чітко заявити: після зміни влади для тих українців, які вимушені були поїхати за кордон і працювати, будуть зняті всі податки на грошові перекази і посилки. Ми маємо дякувати їм за те, що в дуже важких умовах вони підтримують свої родини і українську економіку.

Опубліковано Юлією Тимошенко Вівторок, 18 грудня 2018 р.

“Маємо показати, що держава цінує людину. Ми повинні створити умови для нормального, цивілізованого, достойного життя в Україні”, – сказала політик.

You cannot copy content of this page