fbpx
Політика
“Я б поїхав в Москву”: Віктор Ющенко відзначився неоднозначною заявою

Колишній президент Віктор Ющенко вважає, що для України стратегічно важливо розвивати відносини з Російською Федерацією, а її політика має бути багатовекторною.

Про це Віктор Ющенко заявив в інтерв’ю телеканалу “Білорусь 1”.

Він не виключив, що в майбутньому, за певних сприятливих умов, питання розвитку російсько-українських відносин може опинитися на порядку денному.

“У сьогоднішніх обставинах президента не зрозуміють, якщо він буде розвивати економічні і ділові відносини з Росією”, – сказав Ющенко.

Екс-президент зауважив, що, незважаючи на те, що вважає себе європейцем за переконаннями, перший візит під час перебування на посту глави України він зробив би до Москви.

“Але я б поїхав в Москву, і пробував би своїй нації пояснити, що якщо ти любиш свою країну, то повинен розуміти, що український інтерес є не тільки на заході, але й на півночі, сході і півдні. І якщо ти бажаєш процвітання своєї нації, то повинен нести відповідальність, розробляти відповідну політику, в тому числі, і в сторону Росії “, – заявив Ющенко.

Також, колишній глава держави додав, що в Росії є багато українських інтересів, які треба дуже важливо розвивати, а також там проживає велика кількість українців.

Ющенко також висловив упевненість в тому, що зараз немає простої відповіді, як вибудовувати політику щодо Москви.

Читайте також: Дружина Dzidzio потайки від чоловіка прийшла на кастинг “Х-фактор” (відео)

Але якщо говорити стратегічно, для нас важливі економічні відносини з Росією, – підкреслив він.

Джерело.

You cannot copy content of this page