fbpx

“Я не здивована Юрієм Луценком, він людина без юридичної освіти”, – мама Савченко дала коментар щодо звинувачень доньки (відео)

Юрій Луценко із своєю дружиною приїжджали в Росію до Надії Савченко, фотографувались з нею, навіть заходили в зал суду, проте відразу ж вийшли. Те, що це був звичайний піар, відразу ж було помітно і зрозуміло.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (в ефірі телеканалу ZIK) розповіла мати Надії Савченко Марія.

«Я не здивована Юрієм Луценком, він людина без юридичної освіти. Тому він відробляє Петру Порошенку за те, що той поставив його, неграмотного, без жодного розуміння системи Генпрокурором. Він змушений Петру Олексійовичу відробляти», – переконана Марія Савченко.

Окрім цього вона пригадала, як перекручували Конституцію, аби Юрій Луценко зміг очолити Генеральну прокуратуру без юридичної освіти.

«А тепер він ганьбить і Петра Порошенка, і самого себе, і всіх українців. А його дружина вже запевнила, що братиме не красою, а розумом. Але де ж там розум? Якщо б її чоловік не був Генпрокурором, то де була б вона?», – запитує Марія Савченко.

Проте, наголосила вона, свого часу на Надії встигли попіаритись усі, та ж Ірина Луценко приїжджала до неї, коли вона була в російському полоні.

«Вони приїжджали, аби просто сфотографуватись. Приїхали, побули дві години, лише зайшли в зал суду і вийшли, бо їх літак вже відлітав. Це був звичайний піар, я це все бачила і розуміла», – каже Марія Савченко.

А зараз, за її словами, ті, хто піарився на Надії Савченко, хочуть її судити.

«Не кожен чоловік витримав би те, що пережила Надя. Вона зроблена з такого матеріалу, що я навіть не знаю, як його назвати. Вона витримала це все і продовжує це робити далі. Але нічого, я думаю, що наш народ переможе», – наголосила Марія Савченко.

Читайте також: “Не плач, і відсвяткуй день народження без мене”: Савченко попрощалась із мамою (відео)

You cannot copy content of this page