fbpx
Історії з життя
Я вже другий тиждень перебуваю в очікуванні чогось недоброго. Не так давно ворожка передбачила мені, що моя сім’я зруйнується. Вона каже, що близьке розлучення і різні негаразди в родині. Я не знаю, як мені це взагалі розуміти, адже у нас з чоловіком все завжди було добре, тому вирішила за ним прослідкувати

Я вже другий тиждень перебуваю в очікуванні чогось недоброго. Не так давно ворожка передбачила мені, що моя сім’я зруйнується. Вона каже, що близьке розлучення і різні негаразди в родині. Я не знаю, як мені це взагалі розуміти, адже у нас з чоловіком все завжди було добре. Будь-яке непорозуміння ми вирішували обопільно і ніколи не було таких випадків, коли хтось із нас тримав образу один на одного.

Однак, що робити тепер – я не знаю. Подруги кажуть, що ворожкам вірити не варто і все це маячня. І я б могла з ними погодитися, якби у мене регулярно не здійснювалися їх передбачення. Мені просто варто згадати все моє життя і тоді стане ясно, що передбачення не порожній звук.

Ще коли я прийшла до них в двадцять років – все збулося. І я сама не вірила, що таке можливо. У підсумку вирішила прийняти це і ходила до них регулярно. Власне, саме вони і передбачили мою зустріч з чоловіком. Він був точнісінько таким, як ті його описували. І хіба можу я після такого не вірити їм?

Найгірше, що я не хочу говорити про це з чоловіком. Він не дуже підтримує моє захоплення і сам не вірить. Саме тому я представляю, що він влаштує, якщо я все йому розповім і висловлю своє хвилювання. Взагалі у мене таке було завжди – жоден мій чоловіків не розумів і не приймав ворожок. Всім їм здавалося, що вони шарлатани. Частково я можу їх зрозуміти, адже передбачення для них ніколи не збувалися. А у людини, яка не бачила у своєму житті дива, віри в таке бути не може.

Однак я можу поговорити зі своїми подругами, які також регулярно відвідують ворожок. І вони солідарні зі мною. Кажуть, що я повинна бути напоготові, а тому краще, якщо я почну трохи стежити за чоловіком, а також регулярно перевіряти його телефон. Адже тільки знаючи про нього все, я зможу запобігти тому, що нам напророкували. Проте мені до кінця не хочеться вірити, що це може бути зрада. Але коли нічого більше не залишається і підтримати тебе здатні тільки твої подруги, обирати не доводиться.

Не знаю, чим все закінчиться, але особисто мені хочеться спробувати змінити свою долю. І це вперше за весь той час, коли я почала ходити до ворожок. Втратити я свого чоловіка не можу і не хочу. І хоча моя віра в ворожіння непохитна – шлюб завжди був важливіше. Цьому вчили мене мої батьки і саме цього я хочу вчити своїх дітей.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

facebook