Пенсіонери та громадяни, які перебувають на окупованих, деокупованих або територіях, де проходять активні бойові дії, а також вразливі категорії населення та внутрішньо переміщені особи, можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій через відділення “Укрпошти” в рамках проекту «єДопомога».
У пресслужбі компанії пояснили, що для отримання допомоги потрібно зареєструватися на платформі “єДопомога” і при цьому наявність банківського рахунку – не обов’язкова.
Якщо особа не має рахунку у банку при заповненні заяви на сайті потрібно просто вказати про відсутність IBAN і за умови прийняття рішення міжнародною організацією пенсіонери отримають свої грошові кошти у відділеннях “Укрпошти”.
Йдеться про отримання виплат за програмою “єДопомога” від Програми розвитку ООН в Україні, Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариства Червоного Хреста України, ЮНІСЕФ, Всесвітньої продовольчої програми ООН та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.
В Мінсоцполітики раніше пояснювали, що для міжнародних організацій пріоритетними є незахищені верстви населення, що мають соціальні статуси такі як: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема, з числа внутрішньо переміщених осіб.
При цьому заявку на платформі “єДопомога” може залишити будь-яка людина, а от рішення щодо виплат та яким саме категоріям населення допомогти, приймають виключно міжнародні організації.
“Категорія “пенсіонер” в заявці є, але запити від міжнародних організацій на реєстри заявок, як правило, мають декілька критеріїв. Наприклад, це пенсіонер+визначений регіон або інша соціальна категорія.
Для подання заявки на отримання такої допомоги потрібно зайти на платформу єДопомога за адресою. Обрати напрям “Виплати від міжнародних організацій” і далі заповнити заявку.
Фото: Еспресо.
07/28/2022
Популярні статті
- Мені було завжди тяжко слухати, як свекруха шукає в мого сина риси Андрія. Їх там просто не могло бути і я з кожним днем все чекала, коли вона це побачить
- Просто не розумію, чому батько не сказав мені, що у нього такі неприємності? Все можна було б вирішити і швидше, і з меншими затратами душевних сил
- Свекруха може тримати на руках старшу онучку, відвернутися від моєї доньки і жартувати: «Ми зайняті, а третій тут зайвий». Це дослівна цитата, яку моїй донці сказала бабуся
- Звичайно, що я їй не допомагала по доброті душевній. Я що їй родичка чи донька? І не треба мені про мораль. Ми всі живі люди і маємо розуміти, що вік у нас короткий, а доглядати на схилі літ комусь треба. То чого б і квартиру не переписати, як на те пішло
- Якось чоловік мене обійняв, зарився носом в моє волосся і прошепотів: «Як добре, що ти мені пробачила.». «Як добре, що ти не бачиш мого обличчя зараз», – подумала я з усмішкою