fbpx

Як тільки у мене онучок на світ з’явився, то давай невістка нам фото слати. Син із чоловіком дивляться і не натішаться. Я й до телефона не дійшла, як чую син чоловіку каже: “Диви тато, як на тебе схожий, прямо викапаний”. У мене ноги так і стерпли

Як тільки у мене онучок на світ з’явився, то давай невістка нам фото слати. Син із чоловіком дивляться і не натішаться. Я й до телефона не дійшла, як чую син чоловіку каже: “Диви тато, як на тебе схожий, прямо викапаний”. У мене ноги так і стерпли.

Коли мій син із невісткою побрались то не було навіть мови про те. де їм жити. У нас дім великий. будували так, аби згодом син із сім’єю коло нас жив. Там і вхід окремий і кімнати великі і вбиральня є. Живемо на одному подвір’ї. але ніби як у різни будинках.

Так от. Щойно у нашій сім’ї з’явилась Галина, як мого сина і чоловіка, ніби як підмінили. Біжать наввипередки до неї на борщі та пироги. А як же хвалять, як розповідають, що смачнішого не куштували! Ну син то хай, на те він і чоловік Галині. А мій чого пісні співає? Ще тоді у мене недобре у душі заворушилось.

А от коли на світ онук з’явився, так я впевнилась, що недаремно підозри мене з’їдали. Те ж дитя як дві краплі води мій чоловік. Скажете ну і що онук на діда скидається? Але так бути не може я точно знаю.

Справа в тому, що в молодості я дуже закохалась. Павло працював у нас на заводі, а я хоч і була вже заміжня, а голову втратила. Так, є в мене за душею гріх, а син плід мого справжнього кохання. На своє виправдання скажу, що збиралась із чоловіком розлучитись, от тільки Павло як дізнався що татом стане, якось одразу задню ввімкнув. Ну а потім і зовсім зізнався, що жонатий і що жінку не покине.

Читайте також: Вони ще запитують. чого я так гостро реагую і серджусь? Мама каже, що вчинила по-справедливості ще й мені дорікає, мовляв, могла взагалі нічого не давати, дякуй, доню, і тому. А в чому справедливість мені цікаво? Багата стала ще багатшою, а мені так краплю на суху землю

От тепер я стою перед дуже важким вибором: що ж робити? Якщо сину правду скажу, то моя родина розпадеться. Я знаю свого чоловіка він мені не простить. Ну а йти мені нікуди.

Але ж і далі таке терпіти, де сил узяти? Прямо на наших очах отаке.

Дуже прошу вашої поради, як мені тепер вчинити? Як буде правильно?

Анна Б.

19,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page