fbpx
Гумор
Як вирішують “складні ситуації” різні знаки зодіаку

Отже, якщо триндець трапився у:

ОВНА: Овен його вирішить. Будь-який триндець. І відразу. Сам, гордо, мовчки.

ТЕЛЕЦЬ: Телець його вирішить. Потім все розповість. Всім. Щоб підстрахуватися – напише в газету. Щоб точно всім.

БЛИЗНЮКИ: Вони поділяться. Постараються віддати все Овну, але якщо Овен на все не погодиться, віддадуть Стрільцеві.

РАК: Він почне ридати ще заздалегідь, і щоб його бува не заткнули, хтось візьме весь триндець на себе + ракові жовані соплі. Якщо ніхто цього не зробить, рак прекрасно зробить все сам. Якого хрiна було нити – взагалі не зрозуміло.

ДІВА: Діва засмутиться. Особливо якщо вона цей триндець не планувала. Діва подумає. Знайде рішення. Розрулить. Зробить висновки.

ЛЕВ: Лев скличе всіх. Сам розправиться з триндецем. Поклониться, візьме квіти, дасть автограф і піде.

ТЕРЕЗИ: Терези зважать триндець. Зважать ще раз. Дійдуть висновку, що якось забагато і відважать кому-небудь на зразок Лева або Овна. При спробі відважити Діві відразу отримають по лобі – у Діви триндець тільки за розкладом.

СКОРПІОН: Скорпіон подивиться. Весело скаже «та триндець якийсь!» І заб’є.

СТРІЛЕЦЬ: Стрілець засмутиться. Потім повеселішає. Потім буде довго сміятися над собою, над триндецем, згадає які триндеці у нього ще були в житті, всім навколо розповість і забуде. Якщо триндець сам собою не пройде, його швидше за все доведеться вирішувати якомусь Леву.

КОЗЕРІГ: Козеріг постарається відразу відмовитися від триндеця, заявивши, що він не хоче. У 90% випадків це чомусь проканає. Якщо зовсім не проканає – козерог все вирішить в кращому вигляді. Але обов’язково за чужий рахунок.

ВОДОЛІЙ: Водолій почне його радісно вивчати. Потім напише книгу. Якщо такий триндець у нього вже був – занудьгує і почне шукати близнюків. Триндець від цього все одно нікуди не дінеться (близнюки відкосять одразу), але стане веселіше.

РИБИ: На відміну від Рака, Риби плачуть тихо. Тому триндець у них вічний, вирішують вони його самі, ніхто їм не допомагає, а вони вже й не чекають.

facebook