fbpx

Як зберігати гроші в гаманці, щоб їх там ставало більше?

Хочете, щоб прибуток ваш множився і в гаманці завжди водилися гроші? Тоді прислухайтеся до цих чарівних порад. Це дуже просто. Ви самі побачите, як удача повернеться до вас обличчям! Отже. Записуйте і наведіть порядок в своєму гаманці.

Є такі штуки, які працюють. Незрозуміло як, але працюють.  Ось ними я і хочу поділитися. Це стосується тільки готівки, тому що у грошей на картці свій оборот.

Правило перше. Отримали гроші – несіть всю суму додому. Не витрачайте їх по дорозі. Якщо збираєтеся робити покупки, візьміть з дому потрібну суму або скористайтеся карткою. Нові гроші повинні переночувати вдома разом з вашими грошима там, де ви їх зазвичай зберігаєте.

Правило друге. Гроші в гаманці повинні лежати лицьовою стороною до вас, так, щоб при відкриванні гаманця великі ближче до тiла лицем до вас. І не кладіть купюри догори ногами. Вам же неприємно, якщо вас головою вниз. Ось і їм неприємно.

Кілька років тому, коли я дізналася про це правило, я сказала всі купюри до себе лицьовою стороною. На власний розсуд і гроші взагалі зникли! Давно виконані проекти чомусь не оплачувалися, а всі боржники поховалися. Зробила переорієнтацію, і що дивно, раптом у всіх відразу знайшлися гроші повернути мені борг!

У кожної людини свій щасливий долар! І гривня теж.

Останні дві цифри в номері купюри повинні відповідати останнім двом цифрам року вашого наpoдження. Три – ще краще. А в ідеалі – всі чотири. Але знайти її непросто. Така купюра – ваш безцінний особистий грошовий талісман. Її не витрачають і нікому не дають в руки. Але є умова. Вона повинна прийти до вас сама. Обмінюватися з друзями і шукати спеціально (якщо ви касир) – не можна!

Читайте також:  Дівчина 365 днів майже нічого не купувала, і ocь щo з цього вийшлo(фото)

Ось до мене – прийшла на наступний день, причому відразу з трьома цифрами. А до моєї подруги прийшла майже через рік і тільки з двома цифрами.

І останнє. Гроші не можна тримати в пачках з непарною кількістю купюр. Вони «переcвaряться» і розійдуться. У кожної повинна бути пара. По 50 теж не можна: «П’ять десяток – недолік». Про це знали наші діди.

За матеріалами.

Опубліковано 4 січня 2019 року

You cannot copy content of this page