fbpx
Гумор
Є товариш на роботі, якого всі називають підніжком. Раніше було смішно, а тепер не дуже – чоловікові дійсно не позаздриш. Всякий раз, коли ми збиралися з колегами по роботі разом (чи був це похід, чи посиденьки у кав’ярні- не важливо), він знаходив причину не приходити. А якось проговорився, що не хоче сваритися з дружиною

Тому й не спілкується з нами після роботи.

До слова, мужик дуже запальний і гострий на язик. Що його змусило так чуйно підлаштовуватися під свою дружину – велике питання.

І тільки пізніше я зрозумів причину. На новорічний корпоратив запросили не тільки працівників, а й їхніх дружин/чоловіків. Мені довелося сидіти поруч із дружиною того самого “підкаблучника”. Сказати, що вона красива – це нічого не сказати. Не просто симпатична на обличчя, але і фігурка витончена – очей не відірвати.

Получилось з нею поспілкуватися недовго. Вона завжди говорить неголосно. Ти слухаєш її і тонеш в потоці розмови, інтонацій, голосу. І вміє вмовити на будь-яку фігню. Мене, наприклад, вмовила допомогти її чоловікові підшити стелю в підсобці гіпсокартоном. Для довідки: ми не були знайомі, але вона мене вмовила на ремонт в її будинку за 20 хвилин! Ахаха, це просто талант!

Тепер я розумію, що відчуває колега і як важко йому йти проти своєї дружини, відстоюючи свою думку. Зізнаюся, я б швидше за все теж був би підніжком з такою дружиною.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page