fbpx

Юрій Луценко іде у відставку

Генеральний прокурор України Юрій Луценко у вівторок, 6 листопада заявив, що подасть заяву про відставку.

Про це він сказав під час виступу в Раді, коментуючи створення тимчасової слiдчої комісії щодо розслiдування смepті херсонської активістки Катерини Гандзюк, пише 24 канал.

“Щоб не було ніяких сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву президенту України про відставку, і ви в парламенті повинні розглянути це питання”, – сказав Луценко.

У свої промові він також наголосив, що він не розуміє для чого створювати тимчасову слідчу комісію, до оголошення результатів слiдства. І назвав це “боротьбою за владу”.

“Як голова правоохоронної системи я сьогодні подам заяву, а вам вирішувати, чи Мустафа Найєм буде керувати слідством і встановлювати з екранів телевізора винних, чи правоохоронні органи, які несуть за це кримінальну відповідальність”,– наголосив Луценко.

Луценко також закликав депутатів до кінця цього тижня розглянути питання про його відставку.

Зазначимо, згідно з Конституцією України, генеральний прокурор призначається на посаду і звільняється президентом за згодою Верховної Ради.

Читайте також: Не тpoмб: з’явилася офіційна причина cмepті Каті Гандзюк

Додамо, що напередодні мер Львова Андрій Садовий заявив, що Луценко має піти з посади Генерального прокурора України у зв’язку зі смepтю Катерини Гандзюк.

“Якщо після цієї тpaгедії, ми не побачимо, як мінімум, відставки Генпрокурора Луценка, стане зрозуміло, що Президент не просто дивиться крізь пальці на реванш, а свідомо йому сприяє”,– наголосив Садовий.

You cannot copy content of this page