fbpx
Дозвілля
Заберіть із свого життя ці 10 непотрібних речей, і ви відчуєте прилив щастя і задоволення

Видаліть зі свого життя ці 10 непотрібних речей, ви відчуєте прилив щастя і задоволення.

Не просто прочитай … спробуй!

1. Забудьте про потребу завжди доводити свою правоту.

Серед нас так багато тих, хто навіть під загрозою розриву прекрасних відносин, завдаючи бiль і створюючи стрес, не може змиритися і прийняти іншу точку зору. Воно того не варте.

2. Відпустіть контроль.

Будьте готові відмовитися від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами – ситуації, події, люди і т.д. Хай то будуть рідні і близькі, колеги або незнайомці на вулиці – просто дозвольте їм бути такими, якими вони є.

3. Відпустіть почуття провини.

Забудьте про потребу звинувачувати інших за те, чим ви володієте або не володієте, за те, що ви відчуваєте або не відчуваєте. Перестаньте розпорошувати свою енергію і візьміть повну відповідальність за своє життя.

4. Зупиніть негативні розмови з собою.

Як багато людей наносять шкоду собі, тільки тому, що дозволяють негативним думкам і емоціям управляти їхнім життям. Не довіряйте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви кращі і здатні на більше, ніж вважаєте насправді.

5. Забудьте про постійної потреби скаржитися на безліч речей – людей, ситуації, події, які роблять вас нещасними, сумними і пригніченими.

Ніхто не може зробити вас нещасними, ніяка ситуація не може вас засмутити. Не ситуація викликає у вас ті чи інші почуття.

6. Відмовтеся від критики.

Перестаньте критикувати людей, які відрізняються від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Ми всі різні.

7. Забудьте про потребу справляти враження на інших.

Перестаньте вдавати і бути тим, ким ви не є насправді. Зніміть маску, прийміть і полюбіть своє справжнє Я.

Читайте також: Два правила, які до невпізнання змінять ваше особисте життя

8. Перестаньте чинити опір змінам.

Зміни – це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися з пункту А в пункт Б. Зміни допомагають змінювати і наше життя, і життя оточуючих на краще.

9. Не ставте ярлики.

Перестаньте ставити ярлики на людей і події, про які ви не знаєте або просто не розумієте. І поступово відкривайте свою свідомість новому.

10. Відпустіть минуле.

Знаємо, це складно. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж сьогодення і майбутнє трохи лякає. Але вам необхідно прийняти той факт, що даний момент – це все, що у вас є.

За матеріалами.

Опубліковано 25 лютого 2019 року

You cannot copy content of this page