fbpx

Запечена качка з апельсинами. ну хіба то не та страва заради якої варто удома залишитись. так про це чоловіку і сказала, але його відповідь стала для мене повною несподіванкою. Досі у вухах гуде: “Ти мені хто?”

Ми з Максимом моїм одружилися вже у досить зрілому віці. Йому тоді було 42 роки, мені вже за 36. Ми були цілком сформованими та самостійними особистостями, зі своїми поглядами на життя та точками зору.

Перші кілька місяців у мене була справжня ейфорія. Я почувалася найщасливішою жінкою на планеті, адже я була коханою. У мене були метелики в животі і щоденне запаморочення від того кохання, яке щодня дарував мені Максим.

З часом, ця ейфорія пройшла і я дуже захопилася своїм новим статусом – “дружина”. Я хотіла бути для нього ідеальною дружиною. Я перестала ходити на фітнес та закинула курси англійської мови. Я рідко виходила з подругами у кафе та частіше залишалася вдома.

Цілими днями я прибирала, прала, гладила і готувала їсти. Я навчилася робити закрутки та пекти торти, чого раніше ніколи не робила. Я почала вникати у справи чоловіка і почала допомагати йому, хоч він мене про це не просив.

Коли ж я замість того, аби піти з чоловіком у кафе вирішила залишитись удома, аби запекти качку з апельсинами, то Максим не витримав. Той осінній вечір я пам’ятаю, як зараз.

Читайте також: Мама каже, що то вийде не по-людськи якось, а я в своєму рішенні непохитна. Так, вона людина лятня і самотня, але чи змінює даний факт ситуацію. Хай люди, що хочуть думають і пальцями потім вказують, але я зроблю так, як собі надумала

Він сидів за столом і пив чай, а я робила бутерброди. Я нарізала сир, ковбасу та помідори. Все акуратно складала на запашні тости… Максим дивився на мене з явним невдоволенням. Якоїсь миті він не витримав:

— Для кого це ти готуєш? Я ж сказав тобі що тільки чай питиму. Ти взагалі чуєш мене чи ні? Я не просив у тебе прасувати мені шкарпетки і сорочки на кожен день. Мені не потрібна качка з мандаринами у власному соку під шубою. Ти була така харизматична, сильна і самодостатня, а за кілька місяців перетворилася на кого? Мені не треба служити, чуєш мене? Мені не потрібна вечеря з п’яти страв, стерильна вбиральня і блискуча підлога. Ти мені партнер а не служниця і не треба перетворювати мене на сенс свого життя. Я лише його частина. Ми просто покохали один одного і вирішили побратися, щоб бути завжди поруч. Поруч, а не жити життям одне одного. Кожен із нас повинен мати свої інтереси, особистий простір та своє життя. Не треба вростати у мене. У такі моменти мені не затишно. Мені така дружина не потрібна. Я не такою тебе полюбив і не з такою одружився. Не потрібно бути кращою або ідеальною. Будь собою.

Він відсунув чай і вийшов з квартири кинувши на останок, що чекатиме на мене в кафе куди ми планували піти. Я була здивована такоим несподіваним монологом, а сльози котилися градом по моїх щоках. На той момент мені стало дуже прикро. А коли емоції вщухли і я трохи заспокоїлася, то зрозуміла, що чоловік мій правий.

Я заморозила качку, сховала приправи і порвала свою книгу з рецептами. Я зателефонувала своєму репетитору з англійської та записалася на урок. Потім одяглася і вирушила до кафе.

після тих слів чоловіка я ніби прокинулася. Відтоді, я більше не служниця, не куховарка та не домогосподарка. Відтоді, я це я, я знову стала собою і в нашому житті все знову чудово.

09,07,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page