fbpx

Заправка для супчиків. Кожного року роблю цю заморозку

Кожного літа чи на початку осені роблю цю заморозку.

Кладу її в усі перші страви, гарніри, м’ясо, рибу, та багато куди. Колір у супчика стає барвистим, а запах літнім. Робиться все дуже просто, заправки виходить багато – з однієї порції 4-х-літрова каструля.

Склад:

  • Цибуля – 1 кг
  • Морква – 1 кг
  • Перець болгарський (бажано різних кольорів) – 1 кг
  • Помідори – 1 кг
  • Багато зелені, я зазвичай кладу петрушку і кріп.
  • Іншу зелень заморожую окремо.

Нехай вас не бентежить наявність помідорів, вони при заморожуванні стають трохи іншими, але смак дають чудовий.

Все потрібно нарізати соломкою і кубиками. Моркву пропускаю через комбайн, на середній тертці (майже як на корейську виходить, але можна терти як хочете), перець ріжу соломкою.

Помідори і цибулю ріжу середніми і дрібними кубиками. Зелень просто дрібно ріжу. Все перемішую.

Складаю в звичайні поліетиленові пакети і скручую «ковбаски» (так зручніше потім відламувати стільки скільки вам потрібно).

Читайте також: Дуже зручно взимку – баночку маленьку відкрив – і борщик за півгодини готовий! Найкраща заправка для борщу

Минулого року заморожувала в пакетиках для сніданків, вони невеликі – 15 × 20, якраз або на 1 або на 2 рази заправити страву.

Можна заморожувати і в пластикових контейнерах, але з них потім не дуже зручно витягувати порції і, що не менш важливо – вони набагато більше займають місця в морозилці.

Важливо!

Додаю цю заморозку, коли все вже готове. Якщо це перша страва, то кладу заморозку, чекаю коли закипить і відразу ж вимикаю. А якщо друге, то кладу заморозку, перемішую і через декілька хвилин вимикаю газ.

Ще роблю окремо зелень, просто заморожую в пакетах-ковбасках. Нарізаю, складаю в пакет і кладу в морозилку, потім ця «ковбаска» буде легко розламуватися якщо треба.

Смачного!

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page