fbpx
Історії з життя
Жінка дізналась, що стане матір’ю в 60 років, коли чоловік побачив дитину, він покинув дружину без вагань

Жінка дізналась, що стане матір’ю в 60 років, коли чоловік побачив дитину, він покинув дружину без вагань. “Я знала, що в моєму віці це дуже ризиковано, але єдиною моєю мрією було стати матір’ю …”  За матеріалами

Жінка засмучена після того, як її покинув чоловік. Вони стали батьками після 60 років, але чоловік не зміг пристосуватись до виховання малесенької  дитини.

Цей випадок обурив матерів по всьому світу.

Читайте також: « Я Багатство, він – Любов, а онде стоїть Здоров’я! Але до своєї оселі ти можеш запросити лишень одного з нас.» Здивована жінка пішла радитись з родиною, кого б запросити до їхнього дому. Одна з наймудріших притч, які мені доводилось читати 

Атіфа Ліяджіч і її чоловік Сериф Нокіа намагалися зачати дитину протягом 20 років . На жаль, їм це не вдавалося. Сериф вже змирився з тим, що на старості років буде піклуватися тільки про дружину і своє здоров’я. Дружина не розділяла його думок і, незважаючи на свої 60 років, продовжувала лікування.

За словами жінки, вона слідувала вказівкам лікарів за звичкою, а не тому, що на щось – то сподівалася, тому вона була дуже здивована, коли їй повідомили їй, що вона матиме дитя.

“Я знала, що в моєму віці це дуже ризиковано, але єдиною моєю мрією було стати матір’ю, і ось це зі мною сталося. Я не бoялася за своє життя. Бог дав мені мужність. Я ще не коли не відчувала себе такою щасливою “, – розповіла Атіфа

Як Сериф відреагував на ці новини? Він заперечував проти цієї ідеї, побоюючись за життя своєї дружини. Ще він не був упевнений, що вони зможуть піклуватися про дитину в такому віці. Але, незважаючи на всі стpахи і заперечення, він був з дружиною на протязі всього термінy, і коли Атіфа останній триместр була під наглядом, був поруч і вів себе, як хороший чоловік. Так було до самого моменту появи дитини.

Коли маленька дівчинка прийшла в цей світ, її назвали Аліна. Як і всі новонароджені, вона весь час плакала. Сериф не міг це виносити і кинув дружину разом з дитиною.

“Тепер у Атіфа є те, про що вона мріяла все життя, і вона щаслива. Мені 68 років, я не здорова людина, у мене діaбет і слабке сеpце. Я не можу відпочивати і не сплю всю ніч, тому що дитина плаче “, – виправдовується чоловік.

Найгірше сталося пізніше. Сериф відмовився дати дівчинці своє прізвище, а жінка не працювала весь час, поки перебувала на спостереженні. Як тепер їй піклуватися про дочку без грошей і допомоги чоловіка? Незважаючи на все це, вона намагається бути позитивною:

читайте також: – Андрій від тебе відмовився? Коли ти в такому стані. От, що сідай і пиши Олегові листа. Про те, що любиш його. Що чекаєш і не можеш більше без нього жити. Розлука допомогла тобі зрозуміти це. А про те, що матимеш дитя від іншого ні слова, потім після весілля розберемось

“Незалежно від того, чи повернеться Сериф чи ні, я зроблю все, щоб виростити Аліну і виховати її хорошою людиною. Я буду жити тільки заради неї. ”

“Я знаю, що це буде нелегко. Але я впевнена, що знайдуться добрі люди, які мені допоможуть “, – додає жінка.

Сподіваємося, що у матері і дочки все буде добре.

facebook