fbpx
Гумор
Жінка з Зодіакального кола, яку найважче завоювати

12 місце – Стрілець.

Почесне 12-е місце дістається Стрільцям, яких завойовувати не потрібно зовсім. Спокійно, не треба відкорковувати ігристе і заздалегідь святкувати майбутню легку перемогу! Спочатку запишіть собі в блокнотик принцип, яким панянка-Стрілець керується у стосунках: «Близькість – взагалі не привід для знайомства». Ну просто щоб ви знали.

Бо ж після ночі зі Стрільцем чоловікам, як правило, хочеться негайно схопитися з ліжка і мчати в найближчий ювелірний магазин за обручкою. Але дзуськи – вже вибачте. Умовити панночку-Стрільця на серйозні стосунки – це вже подвиг.

11 місце – Овен.

11-е місце дістається Овнам, яких люто, шалено дратують всі ці безглузді чоловічі кривляння типу букетів (такі гроші на такий дріб’язок, пробач Всесвіте!), галантності (прабабусі своїй руку будеш подавати, розумнику!) і вечері в підкреслено дорогих ресторанах (гуляй, бідако, пенсію нарахували?). Так що Овнів взагалі не треба завойовувати.

Панянка Овен вважає за краще завойовувати сама. І ось тут вже або здавайся, або тікай. Швидко тікати! Ну тобто все одно не допоможе, звичайно, тому що «не вмієш – навчимо, не хочеш – змусимо», але розповісти цю пораду ми просто зобов’язані. Не можна ж, справді, ось так, з ходу позбавляти людей будь-якої надії на порятунок.

10 місце – Діва.

Для того щоб завоювати Діву, робити нічого не потрібно. Взагалі нічого. Потрібно просто відповідати її вимогам до чоловіка. Так, всім трьом томам вимог, кожен з яких товщиною з телефонний довідник. Якщо відповідаєш – Діва все зробить сама. Якщо ні – тебе щиро і чесно відсіють ще на підльоті.

А ось якщо відповідаєш, але намагаєшся додати собі балів, демонструючи прийоми кухонного мачо – бережися: навіть якщо ти Діві не потрібен, вона в тебе вчепиться. Вчепиться і не відпустить, поки не витре з твоєї гарненької голівки всі ці зайві нісенітниці. Ефект процедури – довічний. Результат – мало чим відрізняється від лoбoтомії.

9 місце – Скорпіон.

Несподіваний поворот! Всі чомусь вважають, що завоювати дівчину-скорпіона – неймовірно складне завдання, але насправді це робиться елементарно. Принцип дій для будь-якого чоловіка з раннього дитинства: йдеш в Смарагдове місто, знаходиш там Гудвіна і просиш у нього мізки, серце і хоробрість.

Хоробрість потрібна, щоб зуміти взагалі до Скорпіона наблизитися, мізки – щоб вона тобі відразу на хвіст не впала, а серце вона потім засмажить і з’їсть з хорошим винцем.

8 місце – Рак.

Питання «Як завоювати дівчину-Рака?» – найнепотрібніше в світі питання. Ще б запитали, як дихати, наприклад. Просто одружуйся з нею, чуваче. Іншого способу все одно не існує, та й кому він, власне, потрібен? Значно складніше інше питання: як відвоювати себе у неї назад, якщо раптом наздогнала така потреба? І, будемо чесними, відповіді на це питання ми не знаємо.

Тобто відвоювати себе назад можна за тим же принципом: просто розлучись з нею, чуваче. Але ось як це провернути, не залишивши в міцно затиснутій клешні найцінніше, науці невідомо. Якщо клешня закрилася – все, фініта. Втім, на втіху можемо повідомити, що після розлучення з Раком тебе напевно візьмуть на кіностудію. Мультики озвучувати.

7 місце – Телець.

Записуйте рецепт: щоб завоювати дівчину-Тельця, потрібно бути веселим роздовбаєм. Своїм до міліметрика хлопцем, з яким вона ніколи не буде сумувати. З яким можна поговорити про що завгодно, і він все зрозуміє. З яким просто і не потрібно щось з себе показувати. З яким можна випити «Жигулі» під смажені сосиски на бабусиній дачі з туалетом системи «дірка в землі».

На сосиску попередньо потрібно одягти платинову каблучку з каратиком. Звідки такі гроші у веселого раздовбая? Хіба Тельцю є різниця звідки? Це взагалі не її проблеми, щоб ти розумів. Їй просто завтра треба щось з себе зобразити, так що давай, Метнись кабанчиком!

6 місце – Лев.

Почесне центральне місце в гороскопі і дуже-дуже простий рецепт для завойовника. Просто приділяй їй більше уваги, бро. Ще більше уваги! Якщо хочеш обійтися без екзерсису «я повзу за тобою на колінах вже тисячу миль, кохана!», можна зобразити те ж саме в грошовому еквіваленті. Загалом, довго або дорого, вибери одне з двох. Обидва варіанти без будь-якої гарантії, до речі. Ласкаво просимо у доросле життя!

5 місце – Терези.

П’ятірку лідерів відкривають Терези, яких абсолютно неможливо завоювати, не володіючи набором базових якостей: добра освіта, прекрасне виховання, розвинене почуття прекрасного, начитаність і – упс, чоловіче, ви тут не стояли, вийдіть з черги! – зовнішність прекрасного ельфа. Відповідаєш? Тоді все в порядку.

Тепер стій під балконом і чекай, коли вона вирішить, треба це їй взагалі або таки ні. Тільки спочатку підмети прах свого попередника, який рівно на цьому самому місці окочурився від старості.

4 місце – Близнюки.

Несподіваний поворот! Легковажні Близнюки майже добралися до трійки лідерів. Тому що завоювати Близнюків – це вам не кіт пчихнув: Близнюки готові до стосунків тільки в тому випадку, якщо їм цікаво. А для того, щоб панночці-Близнюку стало з тобою цікаво, доведеться шпигувати мізки інформацією, поки не закиплять.

А потім навчитися безперебійно постачати їх Близнюкам на блюдечку з неймовірним красномовством, приправивши сарказмом, цинізмом і чорним гумором. І тоді вона ще подумає, звичайно. Раптом ти з-за рогу мішком прибитий? В тому розумінні, що якщо ні, якщо просто нормальний – мимо проходь.

3 місце – Водолій.

Третє місце, бронзова медаль і почесна грамота «За видатні заслуги в справі динамити, 80-го левела» дістається Водоліям. Так, бро, це динамо, але яке! Водоліям абсолютно щиро подобаються і ти сам, і твої безглузді сором’язливі кривляння, і недолугі подарунки, і квіти. Вона дійсно з великим задоволенням піде з тобою на побачення – хоч в театр, хоч в ресторан, хоч в парк на лавочку.

І за ручку їй ходити подобається, і кокетувати, і сміятися над твоїми жартами. Все це абсолютно щиро, в цьому немає ні найменшої брехні. І так само щиро вона не хоче з тобою залишитися з тобою “тет-а-тет”. Зовсім. Ха-ха, облом!

2 місце – Козеріг.

Срібна медаль дістається Козерогам, завойовувати яких – взагалі дохлий номер. Навіть якщо ти принесеш їй на блюді голову дракона – руку принцеси не отримаєш. Ну хіба тільки руку якої-небудь сторонньої принцеси, яка випадково завалялася у Козерога в господарстві ще з часів захоплення науковою анатомією. Вся справа в тому, що Козерогу не потрібні швидкоплинні романи.

Козерогові потрібні серйозні стосунки з прицілом на «жили довго і щасливо і віддали Богу душу в один день». Але спочатку вона хоче пожити довго і щасливо сама по собі. Але ти, якщо що, заходь. Ну, раптом вона зараз захоплена науковою психологією і їй потрібен піддослідний типу «Мужик закоханий, доведений до відчаю, одна штука»?

1 місце – Риби.

Та-да-да-дам! Перше місце і золота медаль дістаються Рибам! Які, як усім відомо, дуже холодні, замислені, занурені в себе і, здається, взагалі трішечки не від світу цього. Так що завойовувати їх потрібно якось особливо, але як точно – ніхто не знає. Сюрприз! Ми знаємо.

Треба повиснути в товщі води і прикинутися старим дірявим носком. Тоді, можливо, Рибка випливе і, з цікавістю тебе оглянувши, вильне хвостом і зникне в світовий океан. Тому що насправді вона не занурена в себе. Вона просто в засідці сидить в красивих Коралах. Тому, якщо рипнешься завойовувати – вона зробить «Ам».

Ну, а там – як пощастить. Або відразу з’їсть, або спочатку мучитиме. Тому що грати з завойовниками, як кішка з мишкою, – найулюбленіше її заняття.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

Фото – pixabay.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!