fbpx

Зірки гумористичного шоу “Ліга сміху”, команда “Загорецька Людмила Степанівна” вперше розповіли, в честь кого назвали команду

Команда “Загорецька Людмила Степанівна” зізналися, на честь кого назвали команду, пише 24 канал.

За словами учасників, прототипом їхньої команди стала реальна жінка. Щоправда, її прізвище хлопці трохи змінили. Про це хлопці розповіли в ефірі “Світське життя”.

“Коли була перша репетиція нашої команди, ми сиділи навпроти її кабінету. Ми там змінили трошки прізвище, щоб не ламати долю людині. Людмила Степанівна її звати. Вона була не Загорецька, а Закалюжна. Закалюжна Людмила Степанівна привіт, ви завідувачка складу у сьомому гуртожитку національного університету “Львівська політехніка”. Вам вітання. На вашу честь була названа наша команда. Але ви за калюжами, ми – за горами”, – розповів учасник команди Віктор Розовий.

Варто додати, що в реальному житті жінка, чиє справжнє ім’я Загорецька Людмила Степанівна, виходила на зв’язок з командою.

Читайте також: Уявіть, що переміг далеко не Пyтiн: “Квартал 95” комедійний номер на тему пpeзидентських виборів у PФ(відео)

“Вона нам казала: “Чому на сцені ви, а Загорецька – я”. Ми виступали тут у Львові. Вона прийшла і влаштувала невеличкий скандал”, – пригадав Розовий.

You cannot copy content of this page