fbpx
Історії з життя
«Значить так, ти вже велика дівчинка, а я, як і твій батько, хочу влаштувати особисте життя, тому збирай речі і гони до свого таточка, хай він тобою займається». Я почала просити вибачення, але мама була невблаганна

Я почала просити вибачення, але мама була невблаганна, вона зібрала мої речі в рюкзак, дала грошей на дорогу, у мене ще була заначка і вигнала мене з квартири.

У мене, як і у всіх звичайних сім’ях, були мама, тато і я, їх дочка Дарина.

Мама з татом жили добре, але в якийсь момент мама перестала за собою стежити, і тато знайшов собі іншу жінку.

Вона була набагато молодшою від тата і мами, була при надії, мама не змогла пробачити батька і він пішов до іншої.

Кожен з батьків почав влаштовувати своє особисте життя, і в цьому житті мені, їхній доньці, не було місця.
Коли я була в 10-му класі, мама привела в дім молодого хлопця, і я в знак протесту зв’язалася з поганою компанією: почала пити, підстриглася, волосся перефарбувала в синій колір.

Мама мною не займалася, тому я продовжувала поводитись з викликом. І коли я закінчила 11-й клас, мама через чергову витівку мене вигнала з дому. Сказала мені:

«Значить так, ти вже велика дівчинка, а я, як і твій батько, хочу влаштувати особисте життя, тому збирай речі і гони до свого таточка, хай він тобою займається».

Я почала просити вибачення, але мама була невблаганна, вона зібрала мої речі в рюкзак, дала грошей на дорогу, у мене ще була заначка і вигнала мене з квартири.

Коли я приїхала до батька, той теж мене виставив за двері, сказавши при цьому:

«Ти що, яке жити в мене, це не моя квартира, а моєї дружини і вона буде проти того, щоб ми жили разом. Повертайся до своєї матері і мирися з нею».

І закрив переді мною двері.

Я купила квиток на найдальший поїзд і поїхала, куди очі дивляться.

Відтоді пройшло багато років, я приїхала тоді в маленьке містечко, вступила до училища, закінчила його і зараз працюю шеф-кухарем.

Я зустріла молодого чоловіка і вийшла за нього заміж, ми пазом зібрали на квартиру, так що з житлом в моїй родині було все добре.

Чоловік мене постійно умовляв пробачити батьків, він сам був з дитячого будинку, у нього не було ні мами, ні тата, і він знав, що таке бути сиротою.

Але я все відкладала, і тоді він мені сказав:

«Ти знаєш, ти володієш таким щастям! У тебе є мама і тато, а ти через свою гординю ХОЧЕШ БУТИ сиротою. Так не можна робити, ми всі люди і всі ми помиляємося, ти зобов’язана поїхати до них».

Ми з ним зібралися і поїхали в моє рідне місто. Коли я подзвонила, то мені відкрила двері жінка, в якій я насилу впізнала маму, а поруч був такий же постарілий і посивілий батько.

Мама, як тільки мене побачила, то впала переді мною на коліна, почала цілувати мої руки і просити вибачення.

А я пробачила маму і батька давно, просто не хотіла собі в цьому зізнаватися.

Познайомила свого чоловіка з батьками і сказала їм, що вони скоро будуть дідусем і бабусею.

Мама з татом помирилися, коли почали мене шукати, і звідтоді вони так і живуть разом. А друга дружина батька, бачачи, як він тягнеться до колишньої дружини, розійшлася з ним і знову вийшла заміж.

Виявляється, вона зустрічалася відразу з двома чоловіками і чию дитину носила не знала. Мій тато подумав, що це його дитина і пішов з сім’ї, а другий претендент її покинув.

Але потім, коли батько розійшовся з цією жінкою, то вона зробила тест і виявилося, що мій тато до цієї дитини не має ніякого відношення.

Мама з татом щасливі, та й я теж. Сталося те, про що я мріяла, коли була підлітком: щоб мої мама і тато знову були разом.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

facebook