fbpx
Дозвілля
Знаки Зодіаку, які ідеально підходять для довготривалих відносин

Деякі знаки Зодіаку просто створені для тривалого кохання, вони проходять через усі суперечки і розбіжності і зміцнюють його, пише Радіо Максимум

Телець. Тельці – стабільні, надійні партнери, які віддані своїй другій половинці. Вони не люблять різких змін чи відсутності безпеки. Тому Телець старанно працює над підтриманням і збереженням відносин.

Вони налаштовані на стабільність, але це не означає, що вони нудні. Тельці дуже чуттєві, вони не будуть валятися перед телевізором за нескінченним серіалом, а вийдуть у світ шукати пригод.

Рaк. Рaки дуже дбайливі. Вони розквітають у довгострокових відносинах, тому що будують їх на чесності. Вони не бояться ділитися своїми почуттями, і заохочують своїх партнерів робити те ж саме. Рaки прив’язуються до людей, якими опікуються. Вони складно сходяться з людьми, але, якщо це сталося, вони будуть робити все, щоб зберегти відносини.

Читайте також: ВИТОНЧЕНІ ТА ЕЛЕГАНТНІ: КЕЙТ МІДДЛТОН ТА МЕГАН МАРКЛ У СТИЛЬНИХ ОБРАЗАХ ВІДВІДАЛИ ТЕНІСНУ ПОДІЮ (ФОТО)

Терези. Терези обожнюють довгострокові відносини. Вони цінують гармонію, і дуже терплячі. Терези не бояться уразливості або емоційної чесності, яка допомагає їм висловлювати свої потреби і бажання партнеру. Коли Терези вступають у відносини, вони роблять все необхідне, щоб зберегти їх.