fbpx

Зробіть свого чоловіка найщасливішим: секрети, як стати для чоловіка тією єдиною

Оволодівши ними, будь-яка представниця прекрасної cтaті зможе зробити свого чоловіка найщасливішим.

Секрети, як стати для чоловіка тією єдиною

Перший секрет – це жіночність

Чоловіків приваблює гарна, наповнена енергією і впевнена в собі дівчина. Жіночності додають спідниці, сукні, прикраси, чисте волосся, доглянута шкіра. Що б не говорили, жодному чоловікові не під силу закохатися з першого погляду в ваш внутрішній світ.

Другий секрет – ceкcуальнiсть

Чоловікові потрібна жінка, яка вміє не тільки дарувати, але і отримувати незабутню насолоду. Тому жінці важливо розвивати чутливість і знати техніки масажу, мaнуaльних лaск, які доставлять невимовне задоволення її партнеру.

Зверніть увагу, чоловік, жінка якого вміє доставляти і отримувати насолоду, буде помітно більше заробляти.

Третій секрет – емоційність

Чоловік цінує справжню, веселу, ніжну, захоплену ним «дівчинку». Коли улюблений щось розповідає – дивіться на нього з захопленням і подивом, адже цікавішого і розумнішого оповідача в світі немає!

Розвивати емоційність жінка може в спортзалі, займаючись йогою, подорожуючи або танцюючи під час прибирання. І по приходу чоловіка додому вона повинна зустрічати його легкою, що випромінює світло, а не роздратованою.

Четвертий секрет – любов

Чоловік потребує безумовної любові, абсолютному прийнятті та материнської турботи. Одружившись, хлопець всі клопоти про себе передає з рук мами в руки дружини. Будинок для нього – утроба матері, де він забуває про всі турботи.

Сердечність розвивають дотики, погладжування, обійми. Любіть не за щось, а всупереч усьому!

П’ятий секрет – щастя

Чоловік хоче бачити поруч реалізовану, творчу, цілісну особистість. Щоб він чув і поважав вас, ви повинні бути успішною в професійній або будь-який інший сфері. Але пам’ятайте, коли жінка «тоне» в самореалізації, а чоловік відходить на другий план – у нього з’являється коханка.

Йому просто необхідно бути для жінки Царем. Якщо у ваших стосунках цього немає – ланцюжок порветься …

Читайте також: ПРИТЧА ПРО ДОБРО, СИЛУ МОЛИТВИ ТА ВТОМЛЕНІ БЛАКИТНІ ОЧІ АНГЕЛА ОХОРОНЦЯ

Шостий секрет – мудрість

Жінка для свого чоловіка – цікавий співрозмовник і розумний друг. Вона повинна поважати його роботу, вибір, а також розділяти хобі.

Сьомий секрет – духовність, віра

Чоловікові важливо, щоб жінка вірила, що все буде добре, що у неї найкращий у світі чоловік і діти. Що б не відбувалося, вона завжди спокійна.

Джерело.

You cannot copy content of this page