fbpx

10-річна дівчинка з Івано-Франківської громади передала для ЗСУ 9 тисяч гривень

10-річна Анна Гнатів з Чернієва Івано-Франківської громади вже який тиждень виготовляє прикраси з бісеру та продає їх. Так дівчинка назбирала 9 тисяч гривень, за які волонтери купують бензин для автівок, які везуть українським військовим.

“Я дуже люблю свою країну і хочу їй чимось допомогти. Моя подружка Злата почала виготовляти браслети для ЗСУ. А ще — моя однокласниця також. Я не мала ніякої роботи, тож вирішила також допомагати армії й почала плести”, — розповідає 10-річна волонтерка журналістам Суспільного.

За день Анна створює 10-15 браслетів, кольє та сережок з бісеру, переважно в синьо-жовтих кольорах, бо, каже, що найбільше популярні серед покупців.

Виготовляти прикраси дівчинку навчила старша сестра Софія, але дизайн прикрас Анна придумує сама, а інколи з ідеями допомагає мама Ольга. Жінка дуже пишається, що її донька вирішила допомагати ЗСУ.

“Вона спитала: “Мамо, як я можу допомогти, чи можу я щось зробити для нашої України?” Я кажу: “Звісно, що можеш, Аню”. Вона тоді вже побачила Злату, це її надихнуло, і Аня почала шукати бісер, складати, сортувати”, — розповідає Ольга Гнатів.

Анна двічі на тиждень приїздить до Івано-Франківська, щоб продати прикраси. Дівчинка пояснює: “Це все продається від 30 до 50 гривень — скільки хто має. Якщо людина не має, то хай дає, скільки має і скільки хоче”.

Марк Журжа, який придбав прикрасу, подякував волонтерці за ініціативу. Він говорить: “Постійно треба нагадувати, що треба донатити на ЗСУ. А коли ти щось тримаєш у руці, то для тебе це буде нагадування. Це буде пам’ятка, що треба підтримувати наших хлопців, наших дівчат, які на передовій”.

Всі зароблені кошти дівчинка віддає місцевим волонтерам.

Мама Анни говорить: “За всі зібрані гроші заправляють автомобілі й закуповують бензин, щоб мали хлопці там як їздити. Мені сподобалися слова нашого волонтера: “Ця перемога — якраз і для вас, діти. І ця перемога обов’язково буде”.

Фото: Суспільне.

08/23/2022

You cannot copy content of this page