fbpx
Суспільство
5 побутових приладів, які “жеруть” електроенергію, навіть коли ви їх вимикаєте, але залишаєте в розетці

Чи знаєте ви, що побутова техніка здатна вести «таємне» життя і продовжувати працювати навіть після того, як ви натиснули на «OFF»?

Ми розібралися, яка електроніка відрізняється особливою «норовливістю» і продовжує споживати енергію, навіть якщо ми її вимкнули, пише Мамины Шпаргалки.

Зарядка без телефону

Зарядний пристрій продовжує споживати електроенергію, навіть коли до нього не підключений гаджет. Правда, це мало позначається на нашому бюджеті, адже потужність у такого приладу просто мізерна.

Приставка для цифрового TV

Приставки для цифрового телебачення продовжують працювати після чергового виключення та «намотують» енергії приблизно на 12 гривень на рік.

Правда, багато хто з нас навіть не переводять такі приставки в режим очікування, обмежуючись лише відключенням телевізора. Через це підсумкова вартість зростає в 5 разів.

Читайте також: ПОГАНА НОВИНА ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗАЛИШАЄ ТЕЛЕФОН НА НІЧ БІЛЯ ЛІЖКА

Телевізор

Виявляється, натискаючи кнопку «OFF» на пульті, ми не виключаємо телевізор, а переводимо його в сплячий режим? У такому стані він споживає енергії приблизно на 15 гривень на рік.

Комп’ютери та ноутбуки

Навіть у вимкненому режимі комп’ютери і ноутбуки продовжують працювати. Тому, вимикаючи їх з розетки, ви зможете заощадити на електроенергії близько 55 гривень на рік.

Ті ж, хто зазвичай залишає комп’ютер в сплячому режимі, можуть помножити цю цифру приблизно на 1,5.

Техніка з таймером

Така малопомітна деталь, як працюючий таймер, говорить про те, що прилад, на якому він розташований, продовжує споживати електрику. Вимикаючи таку техніку з розетки, ви економите більш ніж 60 гривень на рік.

Чи варто відключати?

Когось наведені вище цифри не вразять, а комусь, навпаки, здадуться дуже переконливими.
Так чи інакше, вимикати техніку з розеток все-таки варто. Адже при незапланованому стрибку напруги можна втратити купу грошей на згорiлій електроніці.

You cannot copy content of this page