fbpx
Суспільство
5 тpивожних дзвіночків, що ваші “найкращі” друзі вже гоcтрять для вашої cпини нiж

У дружбі, як і в любові, дуже важлива взаємність, пише Storyfox.

Якщо ви цю «взаємність» в питаннях допомоги та підтримки не отримуєте, то таку дружбу краще припинити, причому, не озираючись. Якщо ви помічаєте в своєму близькому (або не дуже) другові ці риси, то вам пора переглянути своє ставлення до нього

Відсутність підтримки

У дружбі дуже важлива взаємна підтримка і взаємна допомога. Друг, який завжди просить допомоги, завжди кидається до вас в разі проблем поплакатися, це людина, на яку вам розраховувати не варто. У дорослому житті важливо розуміти важливість взаємності: якщо ви віддаєте більше, ніж отримуєте, такі відносини краще припинити.

Ображає ваш відмова

Бувають ситуації, коли допомогти другу при всьому своєму бажанні не виходить. Якщо ваш друг не хоче розуміти ваше становище і звинувачує вас в егоїзмі тільки тому, що ви відмовилися виконувати його прохання, то вам пора відкрити очі! Ваш друг намагається вас емоційно шантажувати.

Ваші перемоги їх засмучують

Найкрутіше в стосунках людей, це коли вони щиро радіють і з розмахом відзначають успіх один одного. Якщо ви помічаєте, що ваша перемога викликає у когось роздратування або заздрість, то швидше за все при першій же нагоді він зіштовхне вас або застромить нiж в спину.

Немає поваги до особистих кордонів

Є речі, які ми не розповідаємо навіть найближчим. Є думки і події, які ми можемо довірити одній людині, але не довіримо іншій… Не з найгірших спонукань. Якщо в підлітковому віці це могло когось образити, то в дорослому житті – НЕ ПОВИННО. Потрібно поважати кордони, які ставить людина, не вимагати від неї всіх подробиць життя і не тиснути.

Читайте також: БIЛЬ, ЯКОГО ВАМ ЗАВДАЛИ, ПОВЕРНЕТЬСЯ НАЗАД

Ви відчуваєте, що не можете довіряти їм

Якщо ви відчуваєте, що людині довіряти не варто, то довіряти їй не варто. Не треба розповідати людині свої таємниці, ділитися секретами і планами, а потім говорити «Я так і знала, що їй не можна довіряти!».

You cannot copy content of this page