fbpx

“$80-90 за тисячу кубометрів”: Тимошенко розповіла, як знизити ціни на газ для населення

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко звинуватила владу в зароблянні надприбутків на підвищенні ціни на газ і пояснила, як цього можна уникнути.

За її словами, судячи з останніх заяв уряду, уникнути чергового суттєвого підвищення ціни на газ українцям не вдасться. Своєю думкою з цього приводу політик поділилася на особистій сторінці у Facebook.

“Зараз у Верховній Раді члени Кабміну сказали, що ні в чому не винні, а підвищення ціни на газ в Україні – це умова МВФ. Вище керівництво країни при цьому красномовно мовчить”, – зазначила вона.

Тимошенко переконана, що будь-яке підвищення ціни на газ остаточно загубить і бюджет країни, і бюджети родин.

“Мільйони українців просто не зможуть платити. Їм і зараз нічим оплачувати комунальні рахунки, навіть до початку опалювального сезону. Де людям брати кошти? Державний бюджет також не витримає додаткове навантаження. На цей рік закладено 71 млрд грн на субсидії, а до кінця року навіть при чинних тарифах реально знадобиться ще на 7 млрд грн більше. До того ж доходи бюджету не виконуються”, – повідомила політик.

Вона зазначила, що керівники держави створюють монопольний ринок і необгрунтовано підвищують ціну на газ з однією метою: заробити надприбутки. Такі дії вона назвала злочином проти власного народу.

Читайте також: Притча про те, як ніколи не ображатись

“Які б вимоги не ставив Міжнародний валютний фонд, завдання влади – захистити людей. Тим паче, що такі можливості є. Ціна на газ зараз абсолютно необгрунтована. Не може будь-який товар, який продається монопольно, мати 200% рентабельності. Я маю на увазі газ українського видобутку”, – написала Тимошенко і закликала політиків переконати кредиторів у абсолютній неприпустимості підвищення ціни на газ.

Парламентар також зазначила, що після приходу до влади її команди вони негайно знизять тарифи на газ до рентабельної адекватної ціни, яка буде повністю прибутковою, забезпечувати розвиток галузі та складе $80-90 за тисячу кубометрів.

Джерело.

You cannot copy content of this page