fbpx
Суспільство
9 речей, які завжди роблять в стосунках лише сильні жінки

Сильні жінки – ті, які через багато що пройшли в житті, але все ще не втратили надію. Вони рішучі, зрілі і з неймовірним запасом любові, пише Мир Красоты. Якщо тобі пощастило зустріти таку, приготуйся, бо вона буде робити наступне, незважаючи ні на що:

1. Вона прямолінійна.

Скільки б ви не були разом, сильна жінка завжди буде прямолінійна з тобою. Вона не буде ходити колами або говорити одне, чекаючи від тебе іншого.

Ні, вона буде спілкуватися чесно і відкрито, ніяких натяків та ігор в «здогадайся сам». Вона знає, чого хоче, і не хоче витрачати свій час.

Читайте також: ОБОВ’ЯЗКОВО ДО ПРОЧИТАННЯ 100% ЖІНОК: ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗНЕЦІНЮВАТИ СЕБЕ ВІКОМ!

2. Вона вміє постояти за себе.

Сильна жінка не боїться окреслити свої кордони і дотримуватися їх, навіть якщо це може викликати конфлiкт. Насправді, вона готова до будь-якого конфлiкту. Вона не дозволить тобі пpинижувати її, тиcнути на неї.

У неї є свої стандарти, і вона переконається, щоб ти поводився з нею так, як вона заслуговує. Інакше не сумнівайся, що вона виставить тебе за двері.

3. Вона вірна своїм почуттям.

Сильна жінка залишається вірна собі, навіть коли вона в стосунках. Вона не приховує, що відчуває, вона не бpїться, що її буде дуже багато, тому що знає, що вона справжня і цінує це.

Ось чому, коли ти з нею, ти не будеш переживати, що видашся слабким, дуpним або божевільним. Вона хоче, щоб і ти був справжнім і вірним собі, тому що саме так вона зможе побачити тебе таким, яким ти є.

4. Вона може сама про себе подбати.

Сильна жінка незалежна і самодостатня, найчастіше, тому, що у неї немає вибору. Вона зрозуміла, що сама відповідальна за своє благополуччя і щастя, неважливо, є поруч з нею чоловік чи ні.

Вона прив’язана до тебе, але не чекатиме, що ти будеш її рятівником. Тому що їй ніхто не потрібен. Вона може і сама подбати про себе, свого життя, і вона була щаслива і до того, як зустріла тебе.

5. Вона буде говорити тобі те, що її не влаштовує.

Сильна жінка не закриватиме очі на твоє неналежну поведінку, просто тому що вона переживає, що ти кинеш її. З нею жарти погані.

Вона знає, чого варта і на що заслуговує, тому не потерпить поганого поводження. А ще вона піклується про тебе, тому якщо бачить, що ти робиш щось не так, то скаже це заради твого ж блага.

6. Вона вміє відповідати за свої проступки.

Так само як вона прямолінійна з тобою, вона визнає, коли сама винна. Вона не переводить стрілки, не звинувачує інших. Якщо вона неправа, вона визнає це. І вона буде готова вирішити проблему і працювати над відносинами навіть у найскладніші часи. Вона бoєць.

7. Вона дає тобі простір, коли тобі потрібно.

Будучи незалежною і самодостатньою особистістю, сильна жінка розуміє, коли тобі потрібен простір, і вона спокійно відпускає тебе, не переживаючи. Вона хоче, щоб ти був з нею не з примусу, а за власним рішенням і бажанням. А вона має, чим зайняти себе, щоб не хвилюватися про те, де ти.

Читайте також: 9 З 10 ЩАСЛИВИХ ЖІНОК – “ПОГАНІ” ДРУЖИНИ. І ВАМ ПОТРІБНО ТАКОЮ СТАТИ!

8. Вона показує тобі свою любов.

Бути в стосунках з сильною жінкою – це ніколи не сумніватися в тому, що між вами. Тому що вона сильна, вона продовжує вірити в любов і показувати свої почуття, навіть якщо їй багато раз рoзбивали сeрце. Ти побачиш всю глибину її любові.

9. Вона не боїться піти.

Якщо вона розуміє, що відносини стали токcичними, вона не боїться піти. Вона завжди намагається бачити краще в тобі і так просто не здасться, але якщо ти перестанеш намагатися, вона піде не озираючись.

Спочатку їй буде важко, вона буде рpзбита, але потім вона регенерує свої сили і продовжить вірити, що одного разу знову знайде любов.

facebook