fbpx

Четверо дітей! Анна обхопила голову руками і хиталася на ліжку. Четверте під серцем і що їй робити? Яка ж вона була наївна всі ці роки, просто непростимо наївна

Андрій був розлученим, коли вона, юна випускниця одинадцятого класу, королева балу, побачила його в ресторані, де вони святкували випускний.

Тоді він здавався втіленням всіх її мрій – красивий, багатий, дотепний…

Він не став тягнути з весіллям і цим вона ще більше утвердилася в тому, що вона для нього найкраща у світі. Коли з’явився Тарасик, то щасливішої пари не було на світі. Бучні хрестини, дорогий подарунок їй як мамі і щастя, щастя, щастя…

Її турботою було гарно виглядати, вибирати нову плитку в їхній дім, вчити Тарасика казати «мама, тато…».
Свекруха ставилася до неї доволі прохолодно, не сказати, що любила, але поки її Андрійко був задоволений дружиною, то й вона нічого проти неї не мала.

Далі з’явилася ще дівчинка, все ідеально. Знову бучні хрестини та подарунки і приємні клопоти. Вона жила в казці і не вірила, що таке можливе в реальному житті.

Якось вона прийшла в їхній ресторан без попередження і застала його з офіціанткою Раєю.

Каламбурно, як її рай розсипався, мов пил.

Андрій клявся і божився, що це ніколи не повториться і вона для нього нічого не означає, він любить тільки її, Анну і їхніх дітей.

Була примирювальна відпустка в ОАЕ, цукерково-квітковий період кілька місяців і через кілька місяців вона відчула, що знову при надії. Вони обоє зустріли цю звістку радісно, це було примирення реальне і вічне.

Яночка була схожа на татка, мов дві каплі води.

Щастя знову оселилося в їхньому домі.

Вони гучно відзначили десятиріччя їхнього шлюбу, все гарно зняли на відео та зафіксували на фото і виставили в інтернет.

А потім прийшла якась дівчина і сказала, що вона кохає Андрія і вони люблять один одного, а вона має поступитися молодій суперниці, бо Андрій сам не може про це сказати їй в очі.

Андрій не відреагував так, як вона очікувала на її сльози.

– І що? Це просто інтрижка, якщо ти хочеш ставити претензії, то подумай, що ти хочеш втратити – мої гроші, мій дім. З чим ти лишишся? Ти без освіти просто не проживеш в цьому світі, зараз інші часи настали. Хочеш крутитися в барі офіціанткою чи жити зі мною і наші діти матимуть добру освіту?

Анна сиділа і не знала, що робити. Вона справді добре вміла одне – вірити в своє щастя, в своїх дітей, в свій маленький світ…

Фото Ярослава Романюка.

You cannot copy content of this page