fbpx

Дівчинка просто кинула монетку вуличному музиканту. Вона не підозрювала, що почала те, що не забуде ніколи!

Вуличні музиканти це ті, кого, на жаль, не прийняла велика естрада. Причини бувають різними, але вони абсолютно не заперечують наявність таланту. Просто життя – це велика лотерея. Ти можеш бути наскільки завгодно талановитим, але не виграти в цю лотерею. Пощастити може комусь іншому, пише BonnyLady.

На питання «чи роблять вони це заради грошей» більшість з вуличних музикантів просто посміхається. Тому що це ремесло може приносити що завгодно: багато слави, багато цікавих людей в оточенні і т. д., але ні в якому разі не гроші.

Тому що люди, як правило, скупі. Часто подібне ремесло тлумачиться як невигідне, а значить, вуличним музикантом міг стати тільки нероба – теж шаблон, який підходить не всім. Люди просто шукають свою аудиторію.

Читайте також: 7 000 000 ЛЮДЕЙ ПОДИВИЛИСЬ, ЯК ХЛОПЕЦЬ ЗНІМАВ ДЕРЕВО НА ВІДЕО. ПРИЧИНА В ТОМУ, ЩО ПОЧАЛО ВІДБУВАТИСЬ НА 00:10!

Ця дівчинка просто поклала монетку в капелюх музикантові. Від його виконання ніхто не чекав шедевра, але раптом з нізвідки почали виходити музиканти з інструментами. Тоді-то і стався грандіозний концерт.

Дивіться відео. Сподіваюся, вам буде дуже цікаво.

https://youtu.be/eLOQ1tfwN9s

Мурашки по шкірі, чи не так? Обов’язково поділіться з друзями!

You cannot copy content of this page