fbpx
Суспільство
Доля вашого шлюбу: лінія шлюбу на руці розповість про майбутнє вашої пари

Лінією шлюбу вважаються короткі горизонтальні рисочки, які знаходяться відразу під мізинцем. Щоб їх розглянути, стисни руку в кулак і поверни до себе долоню ребром, пише Домовой.

Одна або кілька ліній розповідають про найцінніші і тривалі відносини з протилежною статтю. До речі, тільки по лінії шлюбу не можна передбачити заміжжя, потрібно ще дивитися на інші лінії і знаки на долоні.

Про що говорить лінія шлюбу

Ознака щасливого заміжжя – одна чітка і глибока лінія шлюбу. Довга і пряма лінія шлюбу на долоні вказує на довгі відносини. Оптимальне положення – строго горизонтальне. Якщо така лінія у тебе на обох руках, швидше за все, життя в шлюбі у тебе буде чудовим.

Якщо у тебе погано видима, нерівна лінія або лінія з розривами, це може бути знаком частих сварок і проблем в шлюбі.

Тривoжним знаком вважаються лінії, які перетинають лінію шлюбу. Про невдалий шлюб каже лінія, що опускається вниз.

Дві чіткі лінії шлюбу говорять про можливість двох тривалих і щасливих шлюбів або відносин.

Якщо лінія шлюбу майже непомітна і дуже тоненька, то, швидше за все, у відносинах не було щирості або кохання було нерозділеним.

Про зустріч судженого можна судити по розташуванню лінії любові, як ще називають лінію шлюбу. Чим ближче ця лінія до основи пальця, тим пізніше людину очікує довгоочікувана зустріч.

Хіроманти вважають, що на долонях можна побачити лише ті події, до яких людина наближається сама, завдяки своїм вчинкам і схильності. Тому, якщо ти побачив на руці лінію, яка говорить про щось погане, не переймайся. Це відмінний привід зайвий раз попрацювати над собою!

Хіромантія – це воpожіння, а не сценарій життя. Пам’ятаючи про це, можна дізнатися багато цікавого про себе і про оточуючих.

Читайте також: ДОВЕДЕНО! ЦІ 5 РЕЧЕЙ “СКЛЕЮЮТЬ” ШЛЮБ НАМEРТВО

Поділися з друзями цим цікавим гаданням по лінії шлюбу!

You cannot copy content of this page