fbpx
Світ
Думали, що я знаменитість: киянка поділилася досвідом життя в Індії

Професії вчителя та лікаря вважаються найелітнішими в Індії. Успіх у житті – мати вищу освіту. Розповідає киянка Віталіна Шамрай, яка працювала в індійській Калькутті масажисткою, пише Gazeta.ua.

“У Індії всі школи платні. Батьки водять дитину в школу, поки мають гроші, – каже Gazeta.ua Віталіна. – Професії вчителя і лікаря вважаються елітними. Учитель заробляє в середньому тисячу доларів в місяць. Ознака успіху у місцевих – це наявність вищої освіти. Це означає, що можеш претендувати на хорошу роботу, отримуватимеш високу зарплату. Чоловік одружується лише із жінкою “свого рівня”. Якщо родина дівчини забезпечена, то чоловік не може одружитися з нею доки не заробить власний капітал. Заміжні жінки не працюють”.

“Двоє індусів на скутерах можуть їхати поряд і спілкуватися. Основний сигнал це – гудок. Якщо фари не працюють – дрібниця, а от якщо не можеш гудіти, то краще на дорозі й не з’являтися.

Скутер можна орендувати. Вигідніше брати в росіян, які мають свої точки. Якщо зламається, то доведеться оплачувати ремонт самостійно. Якщо білий зачепив машину чи байк місцевого, сталася аваpiя, то краще кидати все і тікати. Індуси можуть бути дуже агpecивними в таких ситуаціях. Будуть захищати свого”.

Також киянка додає, що в Індії дуже поважають білошкірих людей. Це залишилося ще з часів, коли були британські колонії.

Читайте також: Тернополянка розповіла, ким працюють та скільки заробляють українці у Франції

“До мене часто підходили, щоб сфотографуватися. Бувало, що оточила ціла група індусів на вулиці. 20 хвилин з ними фотографувалася по черзі. Думали, що я знаменитість. Європейці часто в Індії знімаються у фільмах, щоб підзаробити”.

Опубліковано 20 грудня 2018 року

You cannot copy content of this page