fbpx

Гості аж голови в плечі втягнули, дехто навіть відвернувся. Я ж стояла і не могла слова мовити на те все. А чоловік як був, так і пішов на вихід. За ним по одному вийшли й усі т, хто прийшов святкувати із нами річницю нашого з ним весілля

Гості аж голови в плечі втягнули, дехто навіть відвернувся. Я ж стояла і не могла слова мовити на те все. А чоловік як був, так і пішов на вихід. За ним по одному вийшли й усі т, хто прийшов святкувати із нами річницю нашого з ним весілля.

Чоловік залишив мене при всіх рідних і знайомих. Влаштував неприємну сцену і в одних єдиних кімнатних капцях вийшов із дому.

Саме тому мені зараз дуже прикро і неприємно. Я його все життя берегла і дбала про нього, як про малу дитину, а він вчинив от так зі мною. І ще влаштував ту виставу перед моїми колегами. Справа в тому, що я працюю вчителем і тепер вся школа знає, як саме мене покинув чоловік.

Того дня усе було, як завжди. Ми готувалися до ювілею. Я приготувала святкову вечерю, прибрала у квартирі. Я купила йому гарний сірий светр, який ідеально підходив до його чорних штанів.

Коли ж він дав мені свій подарунок я аж здригнулась. Сірий шалик. Я сто разів просила чоловіка не купувати мені одяг та аксесуари без мене. Вся річ у тому, що у мого чоловіка зовсім нема смаку. Він навіть підібрати собі одяг не може. Цим займаюся я.

Весь його одяг я розділила на сім комплектів, починаючи від нижнього шару та шкарпеток і закінчуючи краваткою та взуттям. Усі комплекти я склала окремо і підписала. Комплект номер один чоловік зазвичай одягає у понеділок. Набір номер два у вівторок і так далі. Завдяки цьому в нього завжди чудовий вигляд і він завжди подобається мені.

Але зараз не про це. Повернемося до того шалика. Я взяла його у руки і не подала вигляду, що та річ мені не сподобалися, щоби не зіпсувати святкового настрою. Однак, чоловік напевно це побачив та вирішив зіпсувати мені настрій остаточно.

Він пішов у кімнату переодягатися але, замість святкового набору номер вісім одягнув звичайний набір номер два. Цей набір він надягає у вівторок в офіс, тому для нашого недільного свята він ніяк не пасував.

Я не змогла промовчати і сказала чоловікові про це. Я вмовила його переодягнутися. Тоді він запитав, чи можна йому залишитись у нижньому шарі одягу від комплекту номер два. Я відповіла, що ні, бо тоді звалиться вся моя система. Чоловік голосно кхекнув і пішов перевдягатися.

У цей час почали сходитися наші гості. Ми всі сіли до столу, але чоловік не виходив. Тоді я покликала його за стіл. Коли він вийшов з кімнати, я мало не зомліла. Він здогадався одягнути по одній речі з кожного набору! Ви можете собі уявити, який несмак вийшов! Це було щось неймовірне просто.

Я цього разу також стрималася. Однак, коли він сів поруч і почав хитро посміхатися, я зрозуміла його затію і почала тихенько, аби гості не почули висловлювати все, що про нього думаю.

Уявіть моє здивування, коли чоловік встав і прямо при гостях… Ох, з дому він вийшов лиш у тапках кімнатних.

— Сорочка із комплекту номер три! – горланив чоловік у процесі. – Штани з набору номер один!

Відтоді минуло два тижні, а мій чоловік і не думає повертатися до мене. Він лише раз приїжджав і то, щоб забрати свої інструменти. Я намагалася з’ясувати що власне сталось. Намагалася дізнатися, що пішло не так. Однак чоловік зі мною навіть спілкуватися не хоче.

Я просто не розумію. що сталось. Як він може бути наскільки невдячним, адже я робила для нього все, а він он як зі мною вчинив.

За що? Чому?

27,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page