fbpx

Губернатор Забайкалля повідомив про стрімкий підйом води в річках і попросив 6 млрд на дамби

Губернатор Забайкальського краю Олександр Осипов заявив, що на річках регіону вода піднімається зі швидкістю 20 сантиметрів що дві години, випереджаючи прогнози. Він попросив федеральний центр виділити додаткові 6 млрд рублів на будівництво та ремонт дамб.

«Ми хочемо захистити якнайбільше населених пунктів. Просимо передбачити 6 млрд рублів додатково, щоб ми збудували ще 14 гідротехнічних споруд, капітально відремонтували – 17 і провели поточний ремонт 29», – заявив він 29 липня на засіданні за участю віце-прем’єра уряду РФ Вікторії Абрамченко.

В управлінні МНС по Забайкальському краю повідомили, що через опади рівень води в річці Чита підвищився, що спричинило затоплення п’ять населених пунктів та 15 дачних кооперативів.

Із зони підтоплення вже евакуювали 132 особи, 25 з яких – діти. Зазначалося, що евакуація продовжується.

Через сильні зливи з 25 по 27 липня на території трьох районів Забайкальського краю ( Дульдургінського, Борзинського і Чітінського) підтопило житлові будинки та присадибні ділянки в селах Дульдурга, Усть-Озерному, Ільїнці. 27 липня повідомили про підтоплення села Кокуй, далі в присілок Біофабрика в Читі. А 28 липня велика вода прийшла і в обласний центр – Читу.

Фото: з мережі.

07/29/2022

You cannot copy content of this page